تیم ملی به انگلیس نباخت

جام جهانی قطر – مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است ایران در دیدار مقابل انگلیس امتیاز خواهد گرفت.

ابراهیم تهامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه مسابقات اظهار داشت: قبل از آمدن کی روش بین بازیکنان اختلاف وجود داشت اما این مربی موفق شد دستور خاصی بدهد. به اردو و حالا همه بازیکنان با یکدیگر متحد و همدل هستند. به نظر من وضعیت تیم ملی خوب است و بازیکنان می خواهند خود را در این تورنمنت مهم نشان دهند.

وی در خصوص دیدار فردای تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل انگلیس گفت: اولین بازی در هر تورنمنتی بسیار مهم است و ایران نیز می خواهد به فوتبال جهان ثابت کند که تیم ضعیفی نیست. من واقعا به موفقیت تیم ملی در این دیدار امیدوارم و نظر شخصی من این است که ایران در بازی مقابل انگلیس شکست نخورد. در این بازی امتیاز می گیریم و این مشکل می تواند شانس ایران را برای صعود به مرحله حذفی افزایش دهد.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان درباره درصد شانس ایران برای صعود گفت: ما بازیکنان خوبی داریم که می توانند از قبل مثل اروپایی ها فوتبال بازی کنند چون اکثر آنها لژیونر هستند. این مشکل می تواند برگ برنده تیم ملی باشد و فکر می کنم ایران شانس خوبی برای صعود به مرحله حذفی جام جهانی خواهد داشت. امیدوارم برای اولین بار این اتفاق بیفتد و به مرحله حذفی برویم.

  با تیراندازی در عروسی وحشت ایجاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید