تیم ملی ایران برای صعود به معجزه نیاز دارد

محسن نصر کارشناس و مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت و گو با خبرنگار ایسکانیوز با اشاره به اینکه شرایط آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران مانند دوره های قبل مساعد نبوده است، گفت: تیم ملی می توانست. انجام ندادن بازی های تدارکاتی مناسب برای آمادگی جسمانی و روحی بازیکنانمان برای دیدار با انگلیس و آمریکا که نتیجه گیری و ارائه بازی شایسته را برای تیم ملی ایران بسیار سخت می کند.


وی با تاکید بر تاثیر فضای مجازی بر بازیکنان گفت: 20 سال پیش فضای مجازی و تاثیرات آن وجود نداشت اما امروزه با یک پست یا یک استوری یک بازیکن می تواند در یک روز محبوبیت خود را از دست بدهد یا به دست بیاورد.


نصر با اشاره به حضور 3 بازیکن تاثیرگذار گیلانی در تیم ملی گفت: حضور هر 3 بازیکن در ترکیب تیم ملی محتمل است و البته بستگی به سبک بازی سرمربی دارد اما محرمی، جهانبخش و عزت اللهی. یکی از بازیکنان تعیین کننده ایران در جام جهانی خواهد بود.


این کارشناس فوتبال گفت: صادق محرمی مدافعی راست و سرعتی است و با توجه به سبک بازی ایران که نیاز به ارسال بیشتر از کناره دارد، محرمی می تواند این نیاز و این مدافع آینده دار گیلانی را برآورده کند، اگر بازی به گونه ای شود که در فصول آینده به ما برسد. آیا می توانیم آن را در بهترین لیگ های جهان بازی کنیم؟


محسن نصر تصریح کرد: سعید عزت اللهی بازیکن محبوب کی روش با سابقه حضور در جام جهانی روسیه است و برخلاف تیم های باشگاهی در تیم ملی پرکار بوده و ارزش های خود را به خوبی نشان داده است. عزت اللهی با مصدومیت امید ابراهیمی بدون شک یکی از هافبک های اصلی ایران در این جام خواهد بود و امیدواریم بتوانیم عملکرد درخشان عزت اللهی در قطر را تکرار کنیم.

  تالاب بحونی خشک شد!


وی با اشاره به اینکه ایران برای صعود به مرحله بعد نیاز به معجزه دارد، گفت: با توجه به شرایط فعلی تیم ملی ایران در تمامی مسابقات یک بازی دفاعی و بسته انجام خواهد داد و پیش بینی می کنم در نهایت 2 یا 3 امتیاز این بازی را بگیریم. فنجان اگر به مرحله بعد برویم مثل یک معجزه می شود. محرمی، عزت اللهی و جهانبخش سه بازیکن تاثیرگذار گیلانی از تیم ملی در جام جهانی خواهند بود و صعود ایران به جام جهانی غیرممکن نیست اما با توجه به شرایط فعلی نیاز به معجزه دارد.

خبرنگار: شایان مصلحی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید