تیراندازی پسر به پدرش / در پمپ بنزین سروستان

به گزارش رکنا، سرهنگ آرش بخشای مطلق در تشریح این خبر گفت: 25 اسفند سال گذشته پسری ناشناس بر اثر برخورد با پدرش در پمپ بنزین سروستان به ضرب گلوله پدرش را مجروح کرد. یک ترک در این رابطه متهم به سرقت مسلحانه یک خودروی ال 90 برای تعقیب پدرش شد و قبل از رسیدن ماموران از محل متواری شد.

وی گفت: با توجه به حساسیت موضوع، ماموران انتظامی سروستان رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و در حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی، خودروی سواری که توسط پلیس فسا غیرمجاز کشف شد به پارکینگ اعزام شد.

مخفیگاه سارق را شناسایی کنید

فرمانده انتظامی سروستان ادامه داد: ماموران انتظامی اقدامات فنی و تخصصی را آغاز کرده و توانسته اند مخفیگاه سارقان را در یکی از شهرستان های همجوار شناسایی کنند.

سرهنگ بهشایی افزود: با تشکیل تیم های عملیاتی پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی و حصارکشی مخفیگاه و راه های فرار احتمالی، متهم 21 ساله در تجمعی در تاریخ 15 اردیبهشت ماه سال جاری در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر و به شهرک مجاور منتقل شد. مقر پلیس آگاهی سروست.

این افسر پلیس گفت: متهم در تحقیقات علمی و فنی به بزه انتسابی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی گفت: افرادی که به هر طریقی بخواهند با اقدامات خود آرامش و آسایش را از مردم سلب کنند با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد و امنیت انسانی خط قرمز پلیس است.

  افزایش قیمت بلیط در صورت عدم نظارت ایرلاین -

دیدگاهتان را بنویسید