تکمیل دومین تفاهم نامه مشارکت موسسات مالی در دومین رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی

560303 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، تفاهم نامه ای بین صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنایع فرهنگی سپهر و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برای فعال سازی ظرفیت صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنایع فرهنگی سپهر منعقد شد. رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی امضای مصطفی اکوان مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری سپر و عسکری گلم زاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی رسید.

در مراسم امضای قرارداد، دکتر اکوان و دکتر گلم زاده به بیان دیدگاه های خود در خصوص جایگاه صندوق های پژوهش و فناوری در اکوسیستم نوآوری کشور و خدمات قابل ارائه به شرکت کنندگان، استارت آپ ها، صاحبان ایده، تیم ها و فناوری، خلاقیت پرداختند. و شرکت های دانش بنیان حاضر در این رویداد.ملی گام دوم را تشریح کرد.

لازم به ذکر است بر اساس این تفاهم نامه، صندوق دانشگاه آزاد اسلامی زمینه های لازم را برای حضور صندوق صنایع فرهنگی سپهر در گام دوم رویداد ملی و استفاده حداکثری از صندوق برای مشارکت، سرمایه گذاری و سایر خدمات فراهم کرد. و صندوق سپهر صنایع فرهنگی تا سقف 200 میلیارد ریال در گام دوم رویداد ملی در قالب تسهیلات، مشارکت مدنی و قانونی، سرمایه گذاری، ضمانت، مشاوره و سایر خدمات شرکت خواهند کرد.

صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با امضای این تفاهم نامه موفق به ایجاد مجموع ظرفیت اعتباری بالغ بر 3200 میلیارد ریال برای شرکت کنندگان در گام دوم رویداد ملی شده است.

انتهای پیام/

  در سند تحول و دستاوردهای عالی دانشگاه برای تربیت عقل کشور تلاش می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید