تولد پسر نیک، سانتیاگو برنابئو

565729 خبر ناگهانی

رائول گونزالس بلانکو “معروف به رائول” در 27 ژوئن 1977 در مادرید اسپانیا به دنیا آمد. او اکنون 45 سالگی خود را جشن می گیرد.

رائول و رئال

اگرچه رائول کار خود را در ترکیب اصلی اتلتیکو مادرید آغاز کرد، اما اولین بازی خود را برای تیم سوم رئال مادرید در سال 1994 انجام داد، جایی که خورخه والدانو در 9 بازی برای تیم سوم رئال، 16 گل برای رائول به ثمر رساند. مادرید به او فرصت بازی داد و رائول به جوان ترین بازیکن تاریخ تبدیل شد که در دربی مقابل اتلتیکو مادرید (17 ساله) گلزنی کرده است. به طور کلی، راول گونز اللز اولین فصل خود را در رئال مادرید گذراند. او 9 گل به ثمر رساند تا شاهد اولین قهرمانی خود با این تیم باشد. رائول در هشت سال بعدی حضورش در رئال، افتخارات بزرگی به دست آورد. در میان سه قهرمانی دیگر لیگ اسپانیا و سه قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و همچنین در بیشتر این رقابت ها، رائول به همراه شریک مکمل خود فرناندو مورینتس (و بعداً رونالدو) نقش اساسی در پیروزی ها و گل های تیمش داشتند. پس از جدایی فرناندو هیرو از رئال مادرید، بازوبند کاپیتانی به رافیل رسید که هرگز نتوانست جام حذفی اسپانیا را بالای سر ببرد.

در سپتامبر 2005، رائول در مقابل المپیاکوس به اولین بازیکن تاریخ تبدیل شد که 50 گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند. و بعدها رائول با زدن 66 گل بهترین گلزن تاریخ این مسابقات شد. رائول همچنین اولین بازیکنی بود که در دو فینال لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرد. او ابتدا در پیروزی 3-0 مقابل والنسیا گلزنی کرد و سپس در بازی با بایرن لورکوزن که آخرین قهرمانی خود در لیگ را با گل های رائول و زین الدین زیدان به دست آورد. قهرمان اروپا شود.

  استقلال تا آخرین لحظه می جنگد و قهرمان محسوب نمی شود

رائول رکوردز

یکی از خوبی های دوران حرفه ای رائول این است که او در 15 سالی که بازی کرد هرگز از داوران کارت قرمز دریافت نکرد. در نوامبر 2008، Ra οll l Gonz اللز سیصدمین گل خود را برای رئال مادرید در هت تریک مقابل رئال مادرید به ثمر رساند. او با گلی که در فوریه 2009 به ثمر رساند، رکورد طولانی مدت رئال مادرید را با اسطوره رئال مادرید، آلفردو دی استفانو، با زدن 323 گل شکست. او همچنین با ۲۲۸ گل پنجمین گلزن برتر تاریخ لالیگا است. رائول همچنین با زدن 228 گل در لالیگا دومین گلزن تاریخ رئال مادرید از این نظر است.

را ول گونز ال لز به همراه دیگر بازیکن رئال مادرید به نام ایکر کاسیاس در سال 2008 با رئال مادرید قراردادی امضا کردند که بر اساس آن در هر لیگی که Ra ol l در آن بیش از 30 بازی انجام می دهد، قرارداد او به طور خودکار برای این تیم تمدید می شود. فصل آینده در سپتامبر 2009، رائول همچنین به رکورد بیشترین بازی برای رئال مادرید رسید و اکنون پس از زوبیزارتا و خواکین سانچز، در کل لالیگا سوم است. به خاطر همین رکوردداران، رائول به «مرد رکوردها» معروف شد.

تیم ملی رائول گونزالس

رائول تیم ملی خود را از انتهای تیم ملی آغاز کرد و در جام جهانی نوجوانان شرکت کرد. او با 44 گل در 102 بازی، پس از ویا دومین گلزن برتر تاریخ اسپانیا است. او در بیشترین بازی ملی نیز نفر دهم است. رائول گونزالس برای یورو 1996 انتخاب نشد و باید منتظر اولین بازی ملی خود مقابل جمهوری چک بود. او سه بار قهرمان جام جهانی (1998-2002-2006) و دو جام اروپا (2004-2004) شده است که در هر کدام حداقل یک گل به ثمر رسانده است. پس از کناره گیری فرناندو هیرو از تیم ملی، خود رائول بازوبند کاپیتانی تیم ملی اسپانیا را بست. اما رائول از سپتامبر 2006 به تیم ملی دعوت نشده و دیگر نمی تواند برای تیم ملی بازی کند. آراگونس، سرمربی وقت تیم ملی اسپانیا در یورو 2008 (که تیم ملی اسپانیا پس از 44 سال قهرمان شد)، به جای رائول از فرناندو تورس و داوید ویا استفاده کرد و در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، این بار دلبوسک، رائول هی. تیم ملی را دعوت نکرده است بنابراین رئول در تیم ملی قهرمانی نداشته است. کاپیتان تیم ملی نیز پس از راول به سراغ ایکر کاسیاس رفت.

  میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و مستمری بگیران در سال 1401 تعیین شد.

را ول ل دو هت تریک برای تیم ملی کشورش به ثمر رساند. اولین مورد به سال 1999 برمی گردد که تیم ملی اسپانیا موفق شد با 9 گل تیم اتریش را شکست دهد و هت تریک دوم تنها 4 روز بعد و برابر سن مارینو اتفاق افتاد.

“را و باشگاه های بعد از رئال”

در 28 ژوئیه 2010، پس از 16 سال حضور در رئال مادرید، رالوم با قراردادی دو ساله از باشگاه جدا شد و به شالکه 04 پیوست. جام حذفی آلمان با شالکه.

جدایی رافیل از رئال مادرید یکی از اخباری بود که بسیاری از سلبریتی ها را به واکنش و اظهار نظر واداشت. به حدی که حتی پادشاهی اسپانیا شخصاً از رائول به خاطر تلاش هایش در فوتبال اسپانیا تمجید کرد. فلیکس ماگات سرمربی شالکه نیز خبر قرارداد رائول با شالکه را خبر بسیار خوبی برای این تیم می داند.

راول در سال 2012 به السد قطر پیوست و با السد قهرمان لیگ ستارگان قطر شد. او سرانجام پس از پیوستن به نیویورک کاسموس در 16 نوامبر 2015 از فوتبال بازنشسته شد و بیست و دومین قهرمانی دوران حرفه ای خود را به دست آورد.

“افتخار برای رائول”

رائول در سال‌های حضورش در رئال مادرید قهرمانی‌های زیادی کسب کرده است. امتیازات را آرال: 5 قهرمانی لالیگا، 4 سوپرکاپ اسپانیا، 3 لیگ قهرمانان اروپا، 1 سوپرکاپ اروپا، 2 جام باشگاه های جهان و 2 رویداد انفرادی، گل آقای اسپانیا، 2 گلزن لیگ قهرمانان اروپا و 3 بار بهترین مهاجم او قهرمان اروپاست و چندین بار جزو 3 بازیکن برتر جهان و اروپا بوده و در تیم منتخب جام ملت های اروپا در سال 2000 حضور داشته است و جالب اینکه او هرگز قهرمان جام حذفی اسپانیا نشد.

  نقش «باند مجازی» در منصرف کردن نکونام از حضور در استقلال

“خداحافظ رائول”

رائول در 16 نوامبر 2015 آخرین بازی خود را در نیویورک کاسموس انجام داد و برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
او بار دیگر در دیدار خداحافظی با شماره 7 رئال مادرید در حضور تمامی ستارگان رئال مادرید مقابل السد قطر به میدان رفت و در حضور تماشاگران رئال مادرید از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

“رائول به ایران”

رائول یک بار با السد قطر به ایران آمد و به همراه تیم السد قطر برای بازی مقابل فولاد خوزستان به اهواز سفر کرد و از سفرش به ایران و استقبال فوق العاده اش در اینجا بسیار شگفت زده شد.

رائول با زیدان، فیگو، رونالدو و بکام و روبرتو کارلوس یکی از بهترین بازیکنان و مهاجمان زمان خود و یکی از اعضای کهکشانی رئال مادرید است. او برای رئال مادرید کار می کند و رویای او تمرین در رئال مادرید است.

تولدت مبارک اسطوره تیم گلکسی، تولدت مبارک نیک سانتیاگو برنابئو

ذینفع محسن

دیدگاهتان را بنویسید