توقف بد برای شاگردان باشگاه به نفع سیتی

562475 خبر ناگهانی

در حساس ترین دیدار هفته سی و ششم لیگ برتر لیورپول در آنفیلد، تاتنهام میزبان آنتونی کونته بود که هر کدام یک هدف برای برد داشتند، لیورپول باید قهرمان لیگ برتر می شد و تاتنهام باید سهمیه چهارم لیگ برتر را کسب می کرد. به گزارش ایسکانیوز ..

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 3 سادیو مانه فرصت شوتزنی پیدا کرد که ضربه او توسط هوگو لوریس دفع شد.
سپس تاتنهام در دقیقه 7 با پاس هری کین پیش افتاد، بنتانکور شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما آلیسون با پاسخ به موقع دروازه تیمش را نجات داد.

پس از این حملات، لیورپول توپ و میدان را در اختیار گرفت و با پرس قوی جلو باعث اشتباه تاتنهام شد که صلاح نتوانست از اشتباه حریف استفاده کند.
اما مهم ترین موقعیت لیورپول در کرنر در سمت راست دروازه تاتنهام بود که ضربه سر فن دایک در دقیقه 39 به تیر دروازه برخورد کرد و در حالی که لیورپول در حال حمله بود، تاتنهام با برخورد هویبرگ به تیر افقی به سرعت ضد حمله کرد. با تساوی بدون گل به پایان رسید.

لیورپول نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و تاتنهام هم مانند نیمه اول سعی کرد از ضدحملات استفاده کند. در دقایق ابتدایی نیمه اتفاق خاصی نیفتاد تا اینکه تاتنهام در یکی از ضدحملات خود در دقیقه 56 به گل رسید. با حرکت خوب هری کین و پاس او به سشیون، این مهاجم سونگ هیونگ مین را مقابل دروازه قرار داد و مهاجم کره ای با یک زیر بغل ساده اولین گل مسابقه را به ثمر رساند.
لیورپول به حملات گسترده خود ادامه داد و بار دیگر تاتنهام در برابر حملات خطرناک ظاهر شد و شان نتوانست دبل کند.
اما در دقیقه 74 لیورپول در نهایت پس از درگیری با بنتانکور با شوت لوئیز دیاز وارد دروازه هوگو لوریس شد تا بازی به تساوی کشیده شود و حملات دو تیم تا پایان بازی به گلی منجر نشد. بازی تمام شد.

  پیام دیدار بشار اسد با رهبر معظم انقلاب چه بود؟

باشگاه پس از بازی تلویحا اعلام کرد که قهرمانی را به سیتی واگذار کرده است.
او سپس گفت که چهار نفره از دست رفته است و حالا من بهتر می دانم که چرا هنوز هیچ تیمی در این کشور چهار نفره را نبرده است.
باشگاه اعلام کرد: دوست دارم اینجا بنشینم و صحبت کنم
سیتی در حال از دست دادن امتیاز است، اما من نمی توانم چنین چیزی را تصور کنم. ای کاش جور دیگری فکر می کردم، اما نمی توانستم. باید ببینیم چه می شود.»
سرمربی لیورپول در مورد سبک بازی تیم مقابل گفت: “من این شکل از فوتبال را دوست ندارم. اما این مشکل شخصی من است. فکر می کنم آنها در سطح جهانی هستند و فکر می کنم باید بیشتر برای فوتبال تلاش کنند.”
سیتی در هفته سی و ششم یکشنبه در ورزشگاه اتحاد میزبان نیوکاسل خواهد بود. قهرمان لیگ برتر انگیزه بیشتری دارد.

شاید باشگاه گفته باشد که قهرمانی در شهرها بار روانی دارد، اما همه می دانیم که فوتبال ورزشی غیرقابل پیش بینی است و هر بازی شرایط خاص خود را دارد.
بنابراین برای تعیین قهرمانی باید تا روز ثبت قهرمانی تیمی یا تا آخرین دیدار هفته سی و هشتم صبر کنیم.

نویسنده: محسن بهدار

دیدگاهتان را بنویسید