توضیحات وزیر آموزش و پرورش برای تعطیلی مدارس در هفته آینده

553489 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، نوری در حاشیه جلسه هیات دولت در گروه خبرنگاران در خصوص تعطیلی مدارس در هفته گذشته گفت: ما واقعا نگران این تعطیلی دانش آموزان هستیم. آموزش مجازی در آموزش عمومی و پیش دبستانی موثر نیست، البته می دانید که همکاران ما در حال حاضر بسیار کار می کنند.

بیشتر بخوانید:

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: من پیشنهاد تعطیلی مدارس را دادم و آقای رئیس جمهور هم تاکید کردند که مدارس جز در موارد بسیار استثنایی تعطیل نشود.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال های اخیر مواردی وجود داشته که تهران دومین شهر آلوده دنیا بوده اما مدارس تعطیل نشده اند، ادامه داد: وقتی مدارس تعطیل می شود اینطور نیست که دانش آموزان در خانه بمانند، بلکه در بیشتر موارد دانش آموزان شهرهای ما با دوستان خود بیرون می روند و بازی می کنند و حضور موثری در کلاس ندارند و این باعث نگرانی معلمان و والدین می شود.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که آیا هفته آینده مدارس تعطیل است، گفت: هفته آینده تعطیلی وجود ندارد و به آقای رئیس جمهور تذکر داده ام که این تعطیلی ها تکرار نمی شود و در موارد نادر و حاد مدارس تعطیل می شود. باید نسبت به تعطیلی مدارس و تصمیم گیری در این زمینه دقت بیشتری کرد.

انتهای پیام/

  از لوگوی مجله بزرگسالان در رادیو استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید