توضیحات عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای جدایی از لوکادیا

569468 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حسین حبیری از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره غیبت لوکادیا در دربی سال 99 و اینکه خروج مهاجم هلندی از ایران شوک بزرگی برای پرسپولیس ایجاد کرد، گفت. لوکادیا چهره تاثیرگذاری بود و نمی توان از توانایی فنی او چشم پوشی کرد اما پرسپولیس بازیکنان خوب دیگری هم دارد و تیم ما متکی به بازیکن نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه لوکادیا را جریمه می کند یا خیر، گفت: این مسائل مربوط به مدیرعامل باشگاه است. من در این مورد خیلی واضح نیستم و آقای درویش وقتی وقت داشته باشد در این مورد توضیح می دهد.

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بازیکنی که قرارداد دارد نباید خیلی راحت از تیم جدا شود، گفت: باشگاه پرسپولیس این بار واقعا تمام اصول حرفه ای را برای این بازیکن رعایت کرد. فکر نمی‌کنم هیچ سابقه‌ای وجود داشته باشد که به تعهداتمان در قبال بازیکن خارجی عمل کرده باشیم و آقای درویش زحمت کشیده و مدیران و اعضای هیئت مدیره به طور منظم تعهدات همه بازیکنان داخلی و خارجی را پرداخت کرده‌اند، به‌خصوص لوکادیا که چند روز زودتر از زمانی که آخرین قسط تمام شد، پول دریافت کرد و مشکل مالی نداشت و تمام امکانات رفاهی را داشت. حتی برای اقامتش هم چون می گفت در هتل راحت تر است، خواسته اش را برآورده کرده بودیم.

حبیری در پاسخ به این سوال که گفته می شود لوکادیا روز پنجشنبه به ایران بازمی گردد، خاطرنشان کرد: از برخی مدیران باشگاه هم توضیحاتی دریافت کردم و آنها هم همین را گفتند و به خواست خدا اتفاقات خوبی رخ خواهد داد. پرسپولیس به راه خود ادامه خواهد داد. لوکادیا کیفیت خوبی داشت و عصای دست کادر فنی بود و نباید به این راحتی از کنارش گذشت. پرسپولیس بازیکنان بزرگی دارد و با قدرت ادامه خواهد داد.

  پرسپولیس مقابل مشهد با انگیزه متوقف شود!

وی در پاسخ به این سوال که «چه زمانی از رفتن لوکادیا مطلع شدید؟»، تصریح کرد: همه واقعیت ها همان است که در اطلاعیه روابط عمومی باشگاه و توضیحات ارائه شده آمده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید