توصیه به مصدومیت بازیکن حریف یعنی رویارویی با جوانمرادی/ مجیدی دنبال رکورد نیست

557269 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، افشین حاجی پور، پیشکسوت فوتبال کشورمان که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال، سپاهان و فولاد خوزستان را در کارنامه دارد، درباره نتایج این فصل آبی های تهران به خبرنگار ما گفت: و در سمت مقابل پرسپولیس، او بدون گلزنی بازی زیبایی ارائه کرد. در فوتبال ایران که هواداران خواهان قهرمانی هستند، معتقدم اولویت هر مربی باید کسب نتیجه باشد. البته این بدان معنا نیست که مربیان به هر قیمتی به دنبال نتیجه هستند، البته هیچکس فوتبال کثیف را تایید نمی کند. می خواهم بگویم استراتژی هر مربی این است که در وهله اول اجازه گلزنی به تیمش ندهد، در مرحله دوم از فرصت هایش حداکثر استفاده را بکند. به نظر می رسد استقلالی ها این روال را در این فصل به خوبی طی کرده اند و امیدوارم در نهایت این امر به قهرمانی این تیم منجر شود.

حاجی پور همچنین درباره برتری استقلال بر فجر سپاسی گفت: در سال های اخیر حوادث و تصادفات زیادی در اطراف باشگاه استقلال رخ داده است. امسال با آمدن سردار آجورلو کم کم به تیم بازگشت و استرس هواداران کمتر و کمتر شد. بازیکنان، مربیان و مدیران دور هم جمع شدند تا استقلال به هدفش برسد. متأسفانه قبل از بازی با فجر سپاسی هفته پرماجرا برای این تیم سپری شد و با وجود تمام حواشی در نهایت بازیکنان با کسب سه امتیاز که مهمتر از شام بود به پیروزی رسیدند و فاصله تا پرسپولیس را کم کردند. به 5. امتیاز را افزایش دهید.

پیشکسوت استقلال با اشاره به نتایج بسیار خوب این تیم خاطرنشان کرد: امسال استقلال با فرهاد مجیدی رکوردهای زیادی را جابجا کرد اما نکته اینجاست که فرهاد اصلا به دنبال رکورد نیست. من به عنوان همبازی قدیمی مجیدی می بینم که او تمام وقت و غمش را رها کرده و سعی می کند با فارغ التحصیلی از حاشیه های کوچک و بزرگ عبور کند. فرهاد مربی جوانی است و اولین سالی است که از اول فصل هدایت تیم را برعهده می گیرد و با وجود همه مزاحمت ها، خدا را شکر حالش خوب است.

  هواشناسی ایران/ هشدار نارنجی رنگ گرد و خاک در برخی نقاط کشور

وی در خصوص بحث نظامی سیاواس یزدانی و محمدحسین مرادمند گفت: همه ما تابع قانون هستیم اما لازم است این قانون برای همه یکسان اجرا شود. حالا سه ماه مانده به پایان لیگ چه اتفاقی می افتد که نظام وظیفه دست روی دو قسمت اصلی استقلال بگذارد؟ این واقعا ظلم به این تیم و هوادارانش است.

افشین حاجی پور در پایان در واکنش به انتشار ویدئوی جنجالی در رابطه با بازی گل‌گوتا و پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: مشاوره با مصدومیت بازیکن حریف دور از جوانمردی است. حالا فرقی نمی کند که کدام تیم موضوع را مطرح کند. بدترین چیز این داستان این بود که صدا از تلویزیون هم پخش شد. زشت است کادر فنی پرسپولیس چنین رویکردی داشته باشد. مشکلات فنی بحث برانگیز است و چنین رفتار نادرستی مایه تاسف و تأمل است. امیدوارم برخورد لازم با فرد خاطی انجام شود تا دیگر شاهد چنین زشتی هایی در فوتبال خود نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید