توسعه و بهبود کیفیت خدمات جدید

به گزارش روابط عمومی بانک صنعت و معدن، عبدالرضا ولی الهی معاون اعتبارات و امور شعب بانک صنعت و معدن در نشست سراسری مدیران بانک صنعت و معدن با موضوع تفکر و تبیین سیاست های این بانک که برگزار شد. توسط ویدئو کنفرانس با رضایت از نتایج مطلوب در بهبود عملکرد و دستیابی به عملکرد بیش از حد انتظار و برنامه ریزی شده، گفت: در سیاست های اعتباری سال آینده، چارچوب و دستورالعمل فعالیت های اعتباری و تسهیلاتی تفکیک شده و حوزه اعتباری، باید توان بیشتری به آن داده شود. شعبه ها و در هنگام پرداخت تسهیلات باید بر تعادل منابع و هزینه ها تاکید بیشتری شود.

منصور یوسفی نیا معاون برنامه ریزی و فناوری بانک نیز گفت: در خصوص کد ریالی و ضوابط و دستورالعمل انتشار آن تا خرداد 1401 اقدام خواهد شد و سال آینده این کد ارزی وارد اقتصاد می شود. رویکرد بانک مرکزی استفاده از قراردادهای هوشمند و بلاک چین است و سال آینده پایه های اقتصاد دیجیتال به صورت سازگار با محیط زیست (فراگیر) در شبکه های بانکی و غیربانکی پیاده سازی می شود و باید در این زمینه هم افزایی کنیم. .

وی افزود: در سال 1401 برنامه های مهمی برای پروژه های قبلی از جمله امضای دیجیتال، زنجیره تامین و بانکداری باز کلید خواهد خورد.

یوسفی نیا اعلام کرد: دو طرح مهم سامانه یکپارچه تصمیمات قضایی که ارتباط بانک را با قوه قضائیه برقرار می کند و سامانه پل که سامانه پرداخت آنی است و امکان پرداخت بر اساس حساب را فراهم می کند، در سال جاری اجرا می شود. 1401.

  آبان پارسال پراید 2 میلیون بود امروز 4 میلیون! کسی توضیحی داره؟

رضا رفیعا معاون توسعه سرمایه انسانی وزیر کشور نیز از تهیه سند جامع نیروی انسانی بانک تا پایان سال خبر داد و گفت: مشکلات بیمه ای نیز وجود داشت که در صدد رفع آن هستیم.

وی افزود: در حال انجام پروژه هایی برای بازسازی چند شعبه هستیم و از شعب می خواهیم با متولی خود در ستاد برای خرید تجهیزاتی مانند کامپیوتر و دوربین به توافق برسند. بیژن اسدی، معاون حقوقی و نظارت بر وصول مطالبات بانک نیز با تاکید بر لزوم جدی‌تر شدن شعب وصول مطالبات، خاطرنشان کرد: مدیران استانی باید حداکثر ظرف یک هفته پیشنهادات خود را ارائه کنند تا مطالبات بانک را خوب و سریع‌تر دریافت کنند.

وی گفت: درخواست ما از همکاران این است که در جلسات ستاد تسهیل حضور فعال داشته باشند و در تعیین مدارک به ویژه سقف اعتبار ال سی و ضمانت نامه دقت لازم را داشته باشند و نسبت به ثبت و به روز رسانی مدارک در سیستم های مربوطه.”

اسد گفت: در سال آینده باید تعامل بیشتری با بدهکاران ارزی به ویژه بدهکاران صندوق توسعه ملی داشته باشیم و با مسئولان استانی به گونه ای همکاری کنیم که نه بانک و نه وضعیت اشتغال استان متضرر نشود. وزیر دارایی و امور بین‌الملل بانک، بر اهمیت برنامه‌ریزی مناسب برای تشکیل مجمع عمومی بانک در سال آینده تاکید کرد و گفت: برگزاری مجمع تا تیرماه سال آینده و همچنین اتخاذ تدابیر لازم برای پرداخت معوقات در این جلسه. ، مدیران مناطق و مدیران شعب نیز به بیان دغدغه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره و هیئت اجرایی به گرمی از نظرات همکاران استقبال کردند و در خصوص رفع موانع به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید