توزیع کارت ورود به مقطع دکتری از فردا آغاز می شود

636233557325805187 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، آزمون دکتری 1401 صبح روز جمعه 6 اسفند ماه 96 در 96 شهر سراسر کشور برگزار می شود. کارت شرکت در آزمون جهت بررسی و چاپ در روز سه شنبه 3 اسفند 93 در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان برای شرکت در آزمون باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. در جلسه امتحان

متقاضیان می توانند با پرینت کارت آزمون و بر اساس آدرس و زمان مشخص شده در قسمت مربوطه، شناسنامه (شامل نام خانوادگی و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد) یا اطلاعات ثبت نام (شماره پرونده، شماره سریال و کد رهگیری) را وارد کنند. حوزه معاینه

برای شرکت در جلسه آزمون باید پرینت کارت آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکاس را به همراه داشته باشید.

در صورتی که داوطلب به دلیل عدم اطلاع از شماره درخواست، شماره پرونده و یا کد رهگیری، موفق به پرینت کارت آزمون مورد نیاز نشود، لازم است با پاسخگویی اینترنتی این سازمان تماس گرفته و نام آزمون را انتخاب و موضوع را مشخص نماید. ردیابی اطلاعاتی در مورد شماره فایل، شماره پیشنهاد یا کد رهگیری ثبت نام به دست آورید.

این امکان برای متقاضیانی که عضو سیستم گزارش دهی هستند وجود دارد. لذا متقاضیانی که به اطلاعات فوق دسترسی ندارند جهت بازیابی این اطلاعات لازم است با عضویت در این سامانه اقدام نمایند.

اعلام مغایرت کارت آزمون دکتری از 1401

در صورت مغایرت متقاضیان با اطلاعات مندرج در بندهای 9، 10، 11، 14، 15، 16، 17 و 18 (شامل معدل مقطع کارشناسی، تاریخ اتمام دوره کارشناسی، مؤسسه کارشناسی، میانگین مدرک تحصیلی فوق لیسانس. ، مدرک فوق لیسانس M موسسه فارغ التحصیل، دانشکده (مدرس رسمی)، دانشگاهی که مدرسان رسمی در آن خدمت می کنند) کارت شرکت در آزمون را مشاهده کرده اید، باید به صورت آنلاین برای آن اقدام کنید.

  حضور دایی و مهدوی کیا در قرعه کشی باعث افتخار است

جهت تصحیح مورد یا موارد مذکور منحصراً تا تاریخ 6 اسفند 93 به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و جهت اصلاح موارد وارد قسمت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون شوید.

متقاضیان در صورت مشاهده مغایرت در کارت آزمون بندهای 7 و 13 (معلولیت و زبان خارجی) لازم است در یکی از روزهای چهارشنبه 25 اسفندماه یا با نماینده سازمان سنجش مستقر در پیشخوان نقص حوزه انتخابیه تماس حاصل نمایند. پنجشنبه 26 اسفند. و مشکل را دنبال کنید تا مشکل حل شود.

به دلیل دریافت اطلاعات شناسنامه داوطلبان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه وجود ندارد.

لذا در صورت وجود مغایرت در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 3، 4، 5 و 6 کارت آزمون، متقاضیان باید به سامانه پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش (بخشی از فرم ویرایش فرم درخواست آزمون) حداکثر تا چهارشنبه 2 اسفند. ثبت نام با مدارک لازم

آن دسته از دانشجویان ترم آخر که حداکثر تا 30 بهمن ماه 1400 در مقاطع فوق لیسانس یا دکتری فارغ التحصیل می شوند یا تا 31 شهریور 1401 در مقاطع مذکور فارغ التحصیل می شوند، باید در این مرحله معدل فارغ التحصیلی (برای فارغ التحصیلان) را ویرایش یا وارد کنند. بهمن 1400) یا میانگین نمرات دروس گذرانده شده (برای فارغ التحصیلان 31 شهریور 1401) برای درخواست تا 30 بهمن 1400.

این متقاضیان باید در زمان مصاحبه اصل گواهی تکمیل شده و مورد تایید دانشگاه آموزش مربوط به معدل واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 30 بهمن 92 را به همراه داشته و ارائه نمایند.

در صورت مغایرت اطلاعات مندرج در بند 8 (سهمیه ثبت نام) متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگران (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)، وزارت جهاد کشاورزی، ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) و سهمیه ایثارگران. (یگان های مرتبط ستاد کل نیروهای مسلح) تا تاریخ 6 اسفند 93 الزامی است وارد قسمت ویرایش اطلاعات کارت آزمون در سایت سازمان سنجش شده و سهمیه را تغییر دهید تا در صورت تایید مرجع مربوطه، سهمیه به متقاضی اعمال می شود در غیر این صورت داوطلب با سهمیه آزاد انتخاب می شود و اعتراضی پذیرفته نمی شود.

  رئیس باند موتور سواری "یونی سیکلت ها" دستگیر شد

تاکید می شود افرادی که در مرحله ثبت نام برای استفاده از سهمیه اقدام کرده اند اما سهمیه آنها به هر دلیلی مورد تایید مرجع ذیربط قرار نگرفته است در هنگام ویرایش اطلاعات (سهمیه ایثارگری) وضعیت سهمیه خود را بررسی و شفاف سازی کنند. تا 17 اسفند 1400 به مراجع ذیربط مراجعه کنند. در صورت تایید سهمیه توسط مرجع مربوطه، سهمیه درخواستی اعمال خواهد شد و در غیر این صورت با سهمیه آزاد انتخاب می شوید و اعتراضی پذیرفته نمی شود.

در صورتی که کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس باشد یا عکس روی کارت دارای مشکلاتی از قبیل: نداشتن مهر، واضح نبودن عکس یا اشتباه بودن عکس باشد، برای شرکت در آزمون باید پرینت کارت را به همراه داشته باشید. ، 2 عدد از 4.3 عکس و کارت ملی و یا کارت شناسایی عکاس طبق زمان و تاریخ اعلام شده باید تا روز قبل از برگزاری آزمون به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در پیشخوان جهت نقص در رشته مراجعه کند. ردیابی مشکل برای حل مشکل

در غیر این صورت فرد متخلف محسوب می شود. ضمناً سایر اطلاعات مندرج در کارت آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام تکمیل شده توسط خود داوطلب در نظر گرفته می شود.

نماینده سازمان سنجش در روزهای چهارشنبه 4 و پنجشنبه 5 اسفند صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه ایرادات مستقر می شود. حوزه مربوطه برای حضور در جلسه آزمون باید پرینت کارت آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار به همراه داشته باشید.

  مقتول شمشیر خود را کشید و قاتل اشک ریخت

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید