توالت های هوشمند برای جلوگیری از تاج

فرس سخنان سیاستمداران را نقل می کند. توالت های متحرک هوشمند به جلوگیری از کووید-19 در المپیک پکن کمک می کند.

فناوری نقش مهمی در نبرد چین با کووید-19 ایفا کرده است، به ویژه از زمانی که این کشور میزبان بازی های المپیک زمستانی 2022 بود.

توالت های سیار هوشمند یکی از ویژگی های کلیدی سیستم بسته المپیک هستند و برگزارکنندگان پکن 2022 می گویند که آنها نقش مهمی در جلوگیری از همه گیری ها دارند.

این سیستم فقط با دست دادن و بدون دست زدن به چیزی قابل استفاده است. پس از خروج کاربر، نازل ضدعفونی داخلی به طور خودکار کل فضا را استریل می کند و خطر ابتلا به ویروس کرونا را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

علاوه بر این، سیستم های آبرسانی و فاضلاب مجهز به یک دستگاه ضد عفونی کننده است که مدار انتقال را قطع می کند.

منگ جیان‌مینگ، یکی از اعضای آکادمی مهندسی چین و طراح توالت‌های هوشمند می‌گوید: «در مقایسه با توالت‌های سنتی، این توالت‌های هوشمند بهینه‌تر از انرژی و سازگار با محیط زیست هستند. با توجه به انرژی سبز در مصرف برق و آب صرفه جویی می شود. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا از حداقل مواد، برق و آب برای بازتاب یا ارتقای آگاهی زیست محیطی استفاده کنیم.

جیانمین می گوید: «این توالت ها در دنیا منحصر به فرد هستند زیرا می توان از آنها در داخل خانه استفاده کرد.

او می گوید مطمئن است که این محصول به زودی جهانی خواهد شد. علاوه بر بازی های المپیک زمستانی، توالت های سیار هوشمند در بیش از 20 مکان مختلف مانند بنادر، ایستگاه های مترو و مراکز قرنطینه استفاده شده است.

  اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران شنبه 4 تیر 1401

دیدگاهتان را بنویسید