توافق تاتار و پرسپولیس مضحک است

سرمربی سابق پرسپولیس گفت: پیکان تمام تلاش خود را مقابل پرسپولیس انجام داد اما زحمتی به خود نگرفت و شکست این تیم ربطی به عملکرد معتبی حسینی ندارد.

حمید درخشان در خصوص پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان گفت: سرخپوشان بازی را خیلی سریع شروع کردند و اگر آلیشیا اخراج نمی شد، پرسپولیس با گل های بیشتر شانس برد داشت. نکته مهم در بازی با پیکان این بود که پرسپولیس بعد از 10 نفره شدن با برنامه زیاد بازی کرد و به دفاع مطلق روی نیاورد.

وی ادامه داد: بازگشت سیدجلال حسینی و حامد لک به تیم پرسپولیس اتفاق خوبی بود. این دو بازیکن اعتماد به نفس خط دفاعی را بالا بردند و حاشیه مطمئنی برای تیم ایجاد کردند. راستش بقیه بازیکنان از 10 سالگی تیم خوب بازی کردند و جنگیدند. همانطور که گفتم بعد از اخراج آلیشیا پرسپولیس نه تنها دفاع می کرد که یک گل جلوتر بود بلکه بازیکنان آن تیم هم در حملات شرکت می کردند. برنامه و دیدیم که در نیمه دوم موفق به زدن گل دوم شدند..

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره اتفاقاتی که برای میتبی حسینی بعد از شکست مقابل پرسپولیس افتاد، گفت: متاسفانه شنیدم شماره سرمربی پیکان پخش شده که حسینی را خیلی ناراحت کرد. این خیلی زشت است چون پیکان تلاش کرد اما به زور به پرسپولیس نرسید. هم پرسپولیس و هم استقلال مقابل پیکان 10 نفره قرار گرفتند.تفاوت پرسپولیس و استقلال این بود که شاگردان گل محمدی مقابل پیکان برنامه و انگیزه داشتند اما استقلالی ها به دنبال برابری بودند. این چه ربطی به عملکرد معتبی حسینی سرمربی پیکان دارد؟ این حواشی را برای مهدی تارتار و ذوب آهن هم ایجاد کردند که درست نیست.

  معرفی زاهدی وفا به عنوان وزیر پیشنهادی کار در مجلس

درخشان افزود: اگر این سوالات صحت داشته باشد باید بگوییم مربیان استقلالی که مقابل استقلال بازی کردند بازی همیشگی خود را انجام ندادند. به نظر من این حرفه ها قدیمی و غیر فوتبالی هستند. مهدی تارتار هم مثل هر مربی یا بازیکن دیگری می خواهد بهترین عملکرد را برای تیم سابقش داشته باشد تا خودش را ثابت کند.

وی با انتقاد از حضور محمد محمدی به عنوان معاون ورزشی پرسپولیس گفت: انتخاب محمدی بلندگوی همه پیشکسوتان پرسپولیس بود. درویش مدیرعامل باشگاه در مرداد ماه ضربه بدی به توپ زد. هیچ وقت فکر نمی کردیم درویش استقلالی را انتخاب کند. درویش هنگام انتخاب استقلال باید به دنبال حمایت هواداران و پیشکسوتان استقلال باشد. پرسپولیس حداقل 100 پیشکسوت دارد که از محمد محمدی بلندتر هستند و او در حد مدیریت باشگاه پرسپولیس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید