تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد

522905 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای امروز شنبه 28 آذرماه در پایتخت در اکثر مناطق در شرایط “ناسالم برای گروه های حساس” قرار دارد. میانگین غلظت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون است که آلاینده اصلی تهران در 24 است. ساعت تمام شده است، اکنون عدد 146 را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:

بر اساس پیش بینی های انجام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، صبح امروز به دلیل شرایط جوی نسبتاً پایدار، عدم وزش باد موثر و تجمع آلاینده ها در ساعات پایانی همراه با افزایش تردد وسایل نقلیه در اولین روز در هفته، غلظت آلاینده ها افزایش می یابد کیفیت هوا در اکثر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس خواهد بود.

بر اساس قانون جو آرام و پایدار در طول روز، پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد بود. عدم وزش باد موثر تا اواخر وقت شنبه به همراه افزایش ترافیک عصرگاهی باعث افزایش غلظت ذرات معلق می شود و کیفیت هوا در اکثر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

بر اساس شاخص کیفیت هوا (AQI)، زمانی که شاخص عددی عددی بین 101 تا 150 را نشان می‌دهد، کیفیت هوا در شرایط «ناسالم برای گروه‌های حساس» قرار دارد.

انتهای پیام/

  طرح فروش فوری زامیاد آغاز شد. با نیسان با یک سوخت با دو سوخت و کارون + شرایط و جدول

دیدگاهتان را بنویسید