تهران، قهرمان مسابقات تکواندو دختران دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز از همدان، مسابقات تکواندو انتخابی نوجوانان دختر دانشگاه آزاد اسلامی کشور به میزبانی همدان با شناخت نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد.

این مسابقات از روز سه شنبه نهم دی ماه 1401 با رقابت 80 تکواندوکار منتخب مناطق دانشگاه آزاد اسلامی کشور به میزبانی مجموعه ورزشی امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان آغاز شد. تیم تهران بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های لاهیجان و اصفهان دوم و سوم شدند.

در این پیکارها تکواندوکاران کشور در قالب 10 تیم و در هشت کیلوگرم مختلف به مدت 2 روز به مصاف هم رفتند که زهرا فیض آبادی از تهران در وزن منهای 46 کیلوگرم مدال طلا، مهدی کوهستانی از لاهیجان به مدال نقره و مدال نقره دست یافتند. نگار قیصری از چهارمحال بختیاری و آرزو طاهری از کرج با هم به مدن برنز رسیدند.

photo_2022-12-21_12-56-49.jpg

در وزن 49- کیلوگرم مریم ملکوتی خواه از تهران بر سکوی قهرمان ایستاد، فرشته هدایی از چالوس بر سکوی دوم قرار گرفت و در مجموع مقام سوم این وزن به مبینا فلاحیان از خوراسگان و شیرین شمس از میانه رسید.

در رده 53 – زهرا علیزاده از تهران مدال طلا، ستاره چابکی از خوراسگان مدال نقره، پارمیدا تولایی از کرج و نیلوفر سلطانی از کرمانشاه به مدال برنز دست یافتند.

در وزن منهای 57 کیلوگرم فاطمه جعفری از قزوین به مقام قهرمانی رسید، بیتا صنعتی از تهران دوم شد و فاطمه رحمتی از لرستان و عاطفه پلشی از کرمان در مجموع به مقام قهرمانی رسیدند.

در وزن 62 کیلوگرم اوین پرگر از سقز به مدال طلا، محده محمودی از لاهیجان مدال نقره، نیلوفر صادقی از تهران و فاطمه دهقانی از خوراسگان به مدال برنز مجموع دست یافتند.

  برگزاری جلسه دولت با نمایندگان کانون بازنشستگان برای همسان سازی حقوق

در وزن 67- کیلوگرم ایلار خزوری از تهران قهرمان شد، زهرا رجبی از لاهیجان بر سکوی دوم ایستاد و پارمیس خسرویان از کازرون و تینا معظمی از کرج مشترکا سوم شدند.

IMG_4262.jpg

در وزن منهای 73 کیلوگرم مهسا کیا دلیری از چالوس طلا، آتوسا پروین از کرمانشاه به مدال نقره بسنده کردند، سحر السادات حسینی از شهر رای و حدیثه اکبری از کرج مشترکا به مدال برنز رسیدند.

با وزن 73+ زهرا شیروانی از خوراسگان بر سکوی نخست، سوگل سام حنیان از تنکابن بر سکوی دوم، فاطمه کرمی مال امیری از کرمانشاه و فاطمه مسرت بخش از کرج با هم بر سکوی سوم ایستادند.

برترین های این مسابقات به اردوی تکواندو انتخابی دانش آموزان کشور راه خواهند یافت.

لازم به ذکر است مسابقات تکواندو پسران دانشگاه آزاد اسلامی کشور از دوم دی ماه به میزبانی دانشگاه آزاد همدان برگزار می شود.

IMG_4270.jpg

دیدگاهتان را بنویسید