تمرکز شرکت های دانش بنیان بر پیوند بین صنعت و دانشگاه است

570894 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با روز ملی بتن از برگزیدگان بیستمین دوره مسابقات کشوری بتن در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تجلیل کرد. کنفرانس.

این مسابقات که هر ساله در هشتم مهرماه امسال با حضور بیش از 40 تیم از دانشگاه های آزاد، غیرانتفاعی و سراسری و با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در چهار گرایش مقطع دانشجویی (کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد) و چهار گرایش بتن سبک هدفمند با چگالی و مقاومت هدفمند، بتن با مقاومت بالا، تیر بتنی و سازه حفاظ تخم مرغ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم انجام شد.

حامد حسن پور، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه دانشجو محوری بودن این مسابقات در کشور منحصر به فرد است، گفت: پیوند صنعت و دانشگاه مهم است و باید توجه داشته باشید که این امر باعث شده است که این رقابت ها در سطح کشور بی نظیر باشد. بنابراین وجود شرکت های دانش بنیان و خلاق در دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است رابطه صنعت و دانشگاه را جهت دهی کند.

حسن پور ابراز امیدواری کرد: برگزاری مسابقات بتن کشوری بتواند زمینه ای برای ارتقای فعالیت تیمی در بین دانش آموزان ایجاد کند و گامی موثر در جهت شکوفایی استعدادهای دانش آموزان بردارد. به تمامی اعضای برگزیده مسابقات ملی بتن، طرح پژوهشی ارائه خواهد شد که در اختیار دانش آموزان برگزیده این مسابقه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

  زیدآبادی درباره روحانی به خاتمی چه گفت؟

دیدگاهتان را بنویسید