تمجید از اسرائیل در تبعید / روایت های ضد و نقیض صهیونیستی از هویت شهید هدی

563507 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، پس از حمله تروریستی امروز به خیابان مجاهدین اسلام تهران که منجر به شهادت حسن صیاد هدی از مدافعان حرم شد، رسانه ها و عده ای از رژیم صهیونیستی دست به اقدامی زدند. مسابقه جالب

وب سایت عبری معاریو گفت که این کشتار ممکن است ربطی به موضوع هسته ای نداشته باشد، بلکه به نگرانی های امنیتی در سوریه مربوط می شود.

این در حالی است که تلویزیون اسرائیل 13 مدعی است که قربانی مسئول انتقال فناوری مدرن و دقیق موشکی به حزب الله است.

اینتل تایمز یکی دیگر از رسانه های صهیونیستی می نویسد: اطلاعاتی که از حسن هدایی داریم سرتیپ بودن اوست! این سپاه است که در سال‌های اخیر در سوریه و لبنان مستقر است یا مسئول یکی از بخش‌های تهاجمی نیروی قدس است یا در بخش لجستیکی که در سوریه مستقر است به صورت تسلیحاتی فعال بوده است. قاچاق و پشتیبانی تولید موشک های دقیق.

اینتل تایمز در ادامه بیان می کند که فرد کشته شده در تهران احتمالا در فعالیت های پهپادی دست داشته است! او همچنین ممکن است یکی از اعضای واحد 840، واحد اصلی فعال در سوریه بوده باشد.

شبکه 12 اسرائیل نیز در پوشش جنجالی خود با سایر رسانه های یهودی مدعی شده است که سرهنگ کشته شده در تهران مسئول طراحی حملات تروریستی و ربودن اسرائیلی ها است!

سرتیپ کوپر فایزر، رئیس سابق سرویس اطلاعاتی ارتش اشغالگر، هیوم در مصاحبه با اسرائیل گفت: «خداوند به طور غیررسمی در برنامه هسته‌ای تهران نقش داشته است!» با این حال، او تا همین اواخر در سوریه بود، بنابراین مشخص نیست که آیا سلاح های آن کشور در سوریه.

  قیمت ارزهای دیجیتال یکشنبه 15 بهمن 1392

ایلان بن دیوید، خبرنگار تلویزیون 13 اسرائیل نیز مدعی است که صیاد هدی عامل اصلی قتل شهروندان اسرائیلی و یک ژنرال آمریکایی در آلمان است!

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید