تمام وام های دانشجویی تا آخر هفته اول دسامبر پرداخت می شود

636275868746480904 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مسعود گنجی با اشاره به باز شدن درگاه ثبت نام وام دانشجویی پس از پایان مهلت ثبت نام وام دانشجویی اظهار داشت: درگاه ثبت نام وام دانشجویی صندوق رفاه همیشه باز است. در پرتال صندوق ثبت نام کرده باشند، وام دریافت خواهند کرد، اما ما هیچ تعهدی به اعطای وام به دانشجویانی که بعد از 25 آذر ثبت نام کرده اند نداریم، مگر اینکه اعتبار لازم از سوی سازمان برنامه و بودجه اعطا شده باشد که در این صورت دانشجویان نامبرده. وام نیز ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از پایان مهلت ثبت نام وام، دانشگاه ها یک هفته فرصت داشتند تا لیست دانشجویان متقاضی دریافت وام را تایید کنند. درخواست صندوق اجتماعی از دانشگاه ها تعداد دانشجویانی بود که به حد نصاب رسیدند تا لیست دانشجویان دریافت وام را ارائه کنند. در صورت تایید دانشگاه پرداخت شود.

رئیس صندوق کمک های دانشجویی وزارت علوم افزود: سازمان برنامه بودجه نیز اعلام کرد کسری بودجه صندوق را تا پایان آذرماه که تا 25 آذرماه ثبت شده است، پرداخت می کند به شرطی که دانشگاه ها نیز مصوبه ای را تصویب کنند. لیست دانشجویان و ارسال صندوق برای آنها.

رئیس صندوق کمک‌های دانشجویی وزارت علوم افزود: اولویت اول صندوق کمک‌های دانشجویی پرداخت وام‌های دانشجویی، وام تحصیلی و سپس وام شهریه، وام اصلی و ودیعه مسکن است، شرمنده دانشجویان نباشیم.

منبع: مهر

انتهای پیام/

  بیماری قلبی مادرزادی مهسا امینی کذب محض است

دیدگاهتان را بنویسید