تماشای این 5 فیلم روحیه شما را به کلی عوض می کند

روز هنر: فیلم های ابرقهرمانی همیشه طرفداران خود را در میان علاقه مندان به سینما داشته اند. یکی از مهم ترین دلایل دوست داشته شدن این است که به مخاطب جرات رویارویی با سختی های زندگی اش را بدهیم. در اینجا پنج فیلم وجود دارد که به طور کلی روحیه شما را تغییر می دهد.

لیگ عدالت زک اسنایدر

لیگ عدالت نیز یکی از شکست های بزرگ DCEU است. این فیلم در سال 2017 اکران شد و پس از اینکه زک اسنایدر به دلیل یک تراژدی خانوادگی مجبور به ترک گروه شد، توسط جاس ویدون کارگردانی شد. پس از سال ها درگیری بین طرفداران و اسنایدر برای پخش مجدد لیگ عدالت، برادران وارنر. سرانجام با انتشار HBO Max در مارس 2021 چراغ سبز نشان داد.

زمان انتشار زک اسنایدر بیش از 4 ساعت بود، اما علاوه بر بهبود نسبی خطوط داستانی، جلوه های ویژه کامپیوتری نیز بهبود قابل توجهی داشت. از ویژگی‌های این نسخه می‌توان به لباس سیاه سوپرمن، مشارکت در تاریکی، ظاهر به‌روز استفن ولف و داستان‌های دقیق‌تر Cyborg و Flash اشاره کرد.

نسخه زک اسنایدر برخلاف نسخه 2017 با استقبال خوبی از سوی منتقدان و مخاطبان مواجه شد و یکی از بهترین آثار دی سی به حساب می آید.

کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی

در حالی که برخی از تماشاگران ممکن است فکر کنند Captain America: Civil War بیش از حد ارزیابی شده است، بسیاری از طرفداران مشتاق مارول معتقدند که این یکی از بهترین فیلم های MCU است. جنگ داخلی بر اساس کتاب کمیکی به همین نام ساخته شده است که در آن مرد آهنی در برابر دوست و هم تیمی سابقش کاپیتان آمریکا قرار می گیرد و درگیری بین اعضای انتقام جویان را بررسی می کند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

مرد آهنی و کاپیتان آمریکا گروه های جداگانه ای تشکیل می دهند و سعی می کنند بر یکدیگر غلبه کنند. نتیجه یک نبرد بزرگ با یک ابرقهرمان است که در یک فرودگاه اروپایی اتفاق می افتد. معرفی مرد عنکبوتی به MCU و تغییر اندازه Antman یکی از دستاوردهای کاپیتان آمریکا بود: این یک جنگ داخلی بود و دومی به لطف جلوه های ویژه رایانه ای واقعا واقعی به نظر می رسید.

شوالیه سیاه

همه طرفداران کمیک می دانند که شوالیه تاریکی کریستوفر نولان بدون شک یکی از بهترین آثار تمام دوران است. نولان، کارگردان بتمن آغاز می‌کند، با شوالیه تاریکی به دنیای گاتهام بازگشت و به افسانه‌های جذاب و هیجان‌انگیز ابرشرورها مانند دو چهره و جوکر روی آورد.

این فیلم صحنه های اکشن زیادی دارد که نولان ترجیح می دهد برای آنها از بدلکاری و جلوه های ویژه بصری استفاده کند، اما جلوه های ویژه کامپیوتری را نمی توان نادیده گرفت. چه یک سری بمب گذاری در بیمارستان از یک جوکر باشد و چه صورت سوخته هاروی دنت، جلوه های ویژه کامپیوتری به تبدیل شوالیه تاریکی به یکی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی تمام دوران کمک کرده است.

انتقام جویان: پایان بازی

پس از ویرانی ایجاد شده توسط تانوس در جنگ ابدیت، همه شخصیت های دیگر در پایان بازی دوباره متحد شدند تا جهان را نجات دهند. آنها برای نجات همه کسانی که توسط تانوس نابود شده بودند به گذشته برمی گردند. بازگشت به گذشته به زمان های دیگر برای برادران روسو که به طور گسترده از رایانه و جلوه های ویژه بصری استفاده می کردند، چالشی نبود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

استفاده درست از جلوه های ویژه کامپیوتری باعث شده تا طرفداران این باور را داشته باشند که بین سال های 2012، 2013 و 2014 در حال سفر هستند. یکی از بهترین صحنه های طراحی شده توسط جلوه های ویژه کامپیوتری در انتهای بازی نمایش داده شده است. جایی که نبرد بزرگی بین هر انتقام جو و ارتش تانوس در می گیرد. گردآوری صدها شخصیت روی صحنه بزرگ، چالش عجیبی در تدوین و فیلمبرداری بود، اما در نهایت نتیجه تماشایی از آب درآمد.

مردان ایکس: آخرین روزهای آینده

فرنچایز مردان ایکس در طول سال ها روندی سینوسی را پشت سر گذاشته است. از موفقیت X2 و Logan گرفته تا ناامیدی های بزرگی مانند X-Men Origins: Wolverine و X-Men: Apocalypse.

اما «مردان ایکس: روزهای گذشته آینده» با تمام فیلم‌های دیگر این فرانچایز متفاوت است و کار بسیار مهمی را در ترکیب دو خط زمانی در یک داستان اصلی انجام می‌دهد. این فیلم چندین شخصیت و شخصیت منفی به یاد ماندنی را گرد هم آورد، اما بدون شک مهمترین آنها روبات های جهش یافته ای به نام Sentinels بودند که برای اولین بار در این قسمت ظاهر شدند. آنها هیچ قدرتی از خود نداشتند، بلکه صرفاً توسط شروران تاریخ برنامه ریزی شده بودند و ویرانگری به بار آوردند.

ویژگی اصلی X-Men: چند روز اخیر این است که داستان واضح و خوبی دارد و بهترین استفاده را از جلوه های ویژه کامپیوتری برای ایجاد هیجان بیشتر کرده است. بنابراین در گذشته و حال شگفت انگیز به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید