تماس پزشکان حج با 1402 + جزئیات

561476 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، طاهر درودی در خصوص جزئیات فراخوان اعزام پزشک به حج تمتع 1402 گفت: فراخوان پزشکان حج 1402 هفته گذشته منتشر شد و پزشکانی که داوطلبانه به حج سال آینده اعزام می شوند می توانند. ثبت نام کنید تا 30 آذرماه سال جاری اقدامات لازم را انجام دهید

بیشتر بخوانید:

وی افزود: بر اساس مذاکراتی که با سازمان حج و زیارت انجام دادیم، معتقدیم سهمیه ای که برای حج سال آینده به ایران اختصاص می یابد، معادل سال 1397 و بیش از 80 هزار زائر و تعداد پزشکان نیز تقریباً به همین میزان خواهد بود. . اما با توجه به اینکه هنوز سهمیه تعیین نشده است و تعداد پزشکان عاملی در تعداد زائران خواهد بود، هنوز نمی توانیم تعداد پزشک مورد نیاز حج ۱۴۰۲ را به طور دقیق اعلام کنیم و بر این اساس معمولا دو برابر بیشتر جذب می کنیم. شماره مورد نیاز در گفتگو با آمار پیش فرض و سپس طبق اعلام وزارت حج عربستان عدد نهایی را اعلام خواهیم کرد.

درودی درباره تخصص های مورد نیاز در حج امسال گفت: در فراخوان سه گروه پزشکان عمومی، داخلی و فوریت های پزشکی تنها متقاضیان مرد با توجه به شرایط الزامی هستند.

درودی درباره دیگر اقدامات و برنامه های حج 1402 گفت: در حال برنامه ریزی در این زمینه هستیم و به موقع به اطلاع شما می رسانیم. همچنین در روز سه شنبه این هفته همایش توجیهی و آموزشی برای همیاران حوزه سلامت هلال احمر خواهیم داشت.

وی گفت: حج 1402 تقریباً در تیرماه 1402 انجام می شود و برنامه ریزی و اطلاع رسانی به تدریج انجام می شود.

  استایل جدید مختاب کرامتی + عکس

لازم به ذکر است با توجه به فراخوان مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ایران، پزشکان واجد شرایط برای ارائه خدمات در حج امسال شامل پزشکان عمومی، متخصص داخلی و فوریت های پزشکی هستند. و شرایط، فقط متقاضیان مرد، پزشک الزامی است متولدین 01/01/1357 به بعد بدون سابقه مراجعه به حج با مرکز درمانی (سال اول) واجد شرایط هستند. ضمناً پزشکان باید متاهل باشند نه دانشجو.

بر این اساس متقاضیان می توانند حداکثر تا 9 آذرماه سال جاری در سامانه استخدام و اعزام مرکز پزشکی حج و زیارت به نشانی REG.HMC.IR نسبت به ثبت نام و شرکت در فراخوان مربوطه اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید