تماس با وکیل یکی از متهمان شهادت روح الله عجمیان

535936 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، فضلی هرکندی رئیس قاضی استان البرز در خصوص ادعای وکیل مدافع محمد حسینی گفت: رای پرونده شهادت عجمیان صادر و به دیوان عالی کشور ارسال شده است. چندی پیش وکیل یکی از متهمان پرونده اتهاماتی را به موکلش وارد کرد.

ادامه مطلب

وی افزود: فیلم شهادت عجمیان و سایر مدارک موجود از جمله اظهارات شاهدان حادثه، اظهارات سایر متهمان در توضیح نحوه شهادت و اعترافات مکرر و متعدد متهم در حضور ضابطان قضایی، تحقیقات و به ویژه اعترافات قاطع وی در دادگاه ثابت می کند که متهم محمد حسینی با ضربات چاقو به شهید عجمیان ضربه زده است.

رئیس کل دادگستری استان البرز در ادامه تصریح کرد: با توجه به تاکید رئیس قوه قضائیه مبنی بر اینکه در صورت اقامه دعوی متهم باید با توجه به اظهارات وکیل آن متهم با ارجاع موضوع به مدعی العموم و دادگاه رسیدگی شود. انقلاب در مرکز استان البرز، پرونده ای در این خصوص در یکی از دادسرای کرج تحقیقات آغاز شده و در صورت داشتن ادعای متهم محمد حسینی می تواند با مستندات و مدارک و کلیه پرونده ها ارائه کند. در نظر گرفته خواهد شد. ضمناً از این وکیل دادگستری نیز دعوت به عمل می آید تا مدارک و توضیحات خود را در خصوص مطالبات خود ارائه نماید.

رئیس قاضی استان البرز تصریح کرد: با انتقال متهم محمد حسینی به زندان، بررسی های لازم انجام شد و آثار ضرب و شتم مشاهده نشد و خود وی نیز تاکنون ادعایی در این زمینه نداشته است.

  سحر قریشی به ترکیه مهاجرت کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید