تفکر تهاجمی ساپینتو مستقل است

پیشکسوت استقلالی ها می گوید صحبت درباره سرمربی آبی ها زود است اما در عین حال فکر می کند شیوه مربیگری ساپینتو شبیه شیوه بازی این تیم است.

بهتاش فریبا در خصوص انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید استقلال گفت: این مربی به تازگی وارد ایران شده و فعلا نمی توان ارزیابی خاصی انجام داد. ما باید به ساپینتو زمان بدهیم تا کارش را انجام دهد و ایده هایش را در تیم اعمال کند. چیزی که ما در مورد ساپینتو می دانیم این است که تفکر او توهین آمیز است و این به سبک استقلالی است.

وی افزود: هیچکس انتظار نداشت که استقلال فصل گذشته این رکوردهای بی سابقه را ثبت کند و طبیعی است که سطح توقعات هواداران استقلال بالا باشد اما حتی اگر فرهاد مجیدی بماند تکرار این ضبط ها تقریبا غیرممکن است. فصل خاصی بود که به پایان رسید و حالا برای فصل جدید باید به سرمربی استقلال بیشتر با فضای فوتبال ایران آشنا شود و افکارش را در استقلال به کار گیرد.

فریبا در پاسخ به این سوال که آیا استقلال با سرمربی پرتغالی می تواند فصل موفقی داشته باشد؟ وی گفت: دلیلی نمی بینم که استقلال فصل آینده قهرمان نشود. اکثر بازیکنان فصل گذشته می مانند و شنیده ام که دو یا سه بازیکن خوب برای اعلام به خدمت گرفته شده اند. خوشبختانه وضعیت مالی استقلال هم خوب است و از طرفی مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را می کند. دلیل موفقیت استقلال تعامل بسیار خوبی بود که بین اعضای گروه وجود داشت و هیچکس در کار دیگری دخالت نمی کرد.

  طلاق عجیب عروس جوان از شوهرش در ماه عسل!

پیشکسوت استقلال گفت: درست است که پرسپولیس چند بازیکن را به عنوان حریف استقلال جذب کرده و این اتفاق باعث جذابیت بیشتر این رقابت ها می شود اما معتقدم اگر همه چیز عادی شود باز هم استقلال قهرمان لیگ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید