تغییر عدد دنا پلاس در بورس

ایران خودرو برای پاسخگویی به تقاضای بازار امروز یکشنبه 4 دی ماه عرضه خود را 5000 دستگاه افزایش داده است بنابراین در مجموع 10000 دستگاه دانا فردا در بورس عرضه می شود.

در حالی که پیش از آن و بر اساس اعلام قبلی بورس کالای ایران قرار بود از روز یکشنبه (4 دی ماه) معادل 5000 دستگاه خودرو دانا در تالار خودروی بورس عرضه شود.

بر این اساس ایران خودرو قیمت پایه این خودرو را که در تاریخ 6 اسفند ماه سال جاری به دست خریداران می رسد، 189 میلیون و 500 هزار تومان اعلام کرد. درصد پیش پرداخت روی این خودرو نیز 100 درصد است.

شرایط خرید ماشین

هر کد ملی واجد شرایط سفارش یکی از کدهای ارائه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو است و خریداران باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.

همچنین افرادی که در فروش های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۷ توانسته اند از شرکت های خودروسازی خرید کنند، نمی توانند سفارش دهند. خریداران می بایست همزمان با تسویه مبلغ تراکنش در بورس (تا پایان مدت تسویه مجاز در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در esale، یک پروفایل شخصی ایجاد و تکمیل کنند. ikco.ir.

باید بگویم؛ خریداران می بایست علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گذار مورد نظر خود را در زمان تعیین شده که از طریق پیامک از اتمام پرداخت اقلام قانونی مطلع می شود، انتخاب و نسبت به واریز هزینه های اضافی شامل چهار میلیون و 371 هزار و 310 تومان اقدام نمایند. در ازای بیمه و شماره گذاری و کارمزد ثابت بعلاوه 13 درصد مالیات و هزینه های قانونی که بر اساس مبلغ معامله پرداخت می شود.

  ترکیب پرسپولیس برای دیدار مقابل ذوب آن مشخص شد

در صورت عدم پرداخت هزینه حداکثر تا پنج روز تقویمی پس از ارسال پیامک تکمیل پرداخت اقلام قانونی، به نسبت تاخیر خریدار در واریز وجه اضافی، زمان تحویل خودرو خواهد بود. تغییر کند و مشتری موظف است به ازای هر روز تاخیر قبلی جریمه ای به میزان یک دهم ارزش معامله پرداخت کند.از زمان تحویل خودرو.

همچنین امکان انتخاب رنگ ها و ویژگی های سفارشی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید