تعلیق دوره دکتری به دلیل ادعای عجیب مهمان

565300 خبر ناگهانی

به گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز، پایگاه اطلاع رسانی سیما اعلام کرد: پس از ضعف مفرط مقطع دکتری شبکه سه در رعایت استانداردهای برنامه زنده تخصصی، معاونت سیما به مردم شریف ایران اعلام کرد؛ در پی ضعف مفرط مقطع دکتری در شبکه سه؛

متأسفانه در برنامه امروز دکتر شبکه سه اظهاراتی عجیب و غیرعلمی از میهمان را مطرح کرد که به حق موجب تعجب، یادآوری و اعتراض جمعی از اساتید وفادار و فداکار کشور نسبت به این سخنان غیرعلمی و جریحه دار شدن احساسات پاک مؤمنان و درک مردم شد. حضار.

متأسفانه میزبان علیرغم تجربه کافی نتوانست به موقع به این اظهارات عجیب پاسخ دهد، برای این اظهار نظر از میهمان مدارک بخواهد و ادعاهای اثبات نشده مهمان را اصلاح کند.

معاون صدا و سیما در پی این حادثه نابجای آنتن زنده، ضمن عذرخواهی از عموم مردم، برنامه طبیب را به دلیل ضعف و سهل انگاری تیم برنامه تا اطلاع ثانوی جهت اصلاح تشریفات تخلف متوقف کرد. “

برنامه طبیب پس از اطمینان از رعایت استانداردهای لازم برای اجرای برنامه های زنده و تخصصی، در آینده نزدیک پخش خود را از سر می گیرد.

بر اساس این گزارش، برنامه طبیب پیش از این تابستان سال گذشته به دلیل طرح سوالاتی از سوی مجری در خصوص نحوه مدیریت تاج با حواشی همراه بود که بر اساس برخی اخبار منتشر شده در فضای مجازی، مجری این مجری را از سوی مدیر شبکه سه محکوم کرد.

در سال 1999، ادعای عجیب یک مهمان مبنی بر اینکه زهر زنبور می تواند بیماری عروق کرونر قلب را درمان کند، توجه و انتقاد بسیاری را از سوی «دکتر» به خود جلب کرد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید