تصویب قطعنامه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران، پاسخی قوی به همراه دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه مراسم چهلمین سالگرد تدفین 370 شهید در آبان 1361 و 23 هزار شهید اصفهانی. استان با گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا گفت: مردم ایران همیشه در صحنه هستند مردم مختلف سربلند بودند و مردم اصفهان نیز در چهارم آبان 1361 در آزمون ایثارگری در دفاع مقدس سربلند بیرون آمدند. “

وی افزود: عملیات محرم بیش از هزار شهید داشت که از این تعداد بیش از 700 شهید برای استان اصفهان بود و مردم در آن روز 370 شهید فرستادند.

رئیس سازمان انرژی اتمی خاطرنشان کرد: در حال حاضر اصفهان بیش از هزار خانواده با دو شهید و حدود 60 خانواده دارد که 3 شهید تقدیم این انقلاب کرده اند و حتی برخی از خانواده ها در آن روز فرزندان خود را به جبهه فرستاده اند که تا به حال یک فرزند و همان مرد به فیض شهادت نائل شد.

وی ادامه داد: در آن زمان جوانانی داشتیم که به امام خود عشق می ورزیدند و جان خود را برای بقای دین، اسلام و حفظ سرزمینشان فدا کردند. روح همه شهدا شاد و به خواست خدا در راه رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی که فقط عزت مردم و سعادت مردم را به ارمغان می آورد، بتوانیم تلاش کنیم و گم نشویم. ایران.

معاون رئیس جمهور در پاسخ به سوالی درباره قطعنامه اخیر شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه ایران، تصریح کرد: قبلا هم گفته ایم که صدور قطعنامه به وضوح اقدامی غیرسازنده برای حفظ حداکثر فشار است و کمکی به دیگران نخواهد کرد. کشورها برای حل مشکلات موجود

  اینقدر بیهوده به زنان ستم نکنید

اسلامی افزود: از مدیرکل آژانس شنیدیم و تاکید کرد که صدور مصوبه کمکی به پیشبرد امور نمی کند. به نظر می رسد سه کشور اروپایی و آمریکا به استفاده از روش های مختلف فشار از جمله صدور قطعنامه و تحریم عادت کرده اند و واضح است که این فشار بی پایان خواهد بود.

رئیس سازمان انرژی اتمی بابیان اینکه این اقدام نادرست و تصویب قطعنامه علیه کشورمان همانطور که قبلاً گفته شد با واکنش شدید ایران مواجه خواهد شد، ادامه داد: قطعنامه های متعدد علیه ایران خللی در روند پیشرفت ایجاد نخواهد کرد. از این برنامه ها . .

مهندس اسلامی تصریح کرد: تمام برنامه هایی که در صحنه کشور دنبال می کنیم برای شکوفایی و پیشرفت ملت ایران است.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید