تصمیم نهایی القطر پس از صد روز برزخ

القطری که پیش از این پس از حضور چشمگیر در پرسپولیس برای لیگ قهرمانان آسیا با سرنوشتی تلخ و 6 ماه حذف مواجه شد، نشان داد که می تواند شرایط خوبی را با انگیزه دنبال کند. نمونه آن بازگشت او پس از پنالتی شدن و گلزنی در دربی است که محبوبیت او را در بین هواداران این تیم چند برابر کرد.

مهاجم جنوبی پرسپولیس که این روزها در دسفول به سر می برد تصمیم به عمل جراحی گرفته و به زودی وارد تهران می شود. او برای این کار پس از مشورت با چند پزشک و فوتبال دوستان، قصد دارد از کمپ اسپایر دیدن کند. یکی از پیشرفته ترین کمپ های پزشکی در آسیا و حتی جهان.

واحد درمانی این کمپ پیشرفته به نام اسپیتر هم اکنون میزبان ستاره های سرشناسی از جمله حضور یک هفته ای نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن است. اومتیتی ​​ستاره بارسلونا دیگر بازیکنی است که با بهره گیری از امکانات استثنایی کمپ اسپایر توانست شرایط بازگشت زودهنگام را فراهم کند.
عیسی قطر در این فصل قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ خواهد کرد و باید دید کادرفنی این باشگاه به خصوص کادرفنی برای ادامه همکاری با این مهاجم 32 ساله به خصوص پس از یک عمل جراحی صلیب چه تصمیمی خواهند گرفت. اما با توجه به تصمیمی که برای این عمل دارد، بعید است که امیدوار باشد باشگاه در این شرایط همراهش باشد و قراردادش را تمدید کند تا با آمادگی خوب برای نیم فصل دوم به تیم اضافه شود. کار را تماشا کن

  کاهش تب فزاینده قیمت نفت

دیدگاهتان را بنویسید