تشییع پیکر مطهر شهید محمد گدرزی در دانشگاه آزاد شهرکرد

575522 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایران ؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در مراسم تشییع این شهید والامقام قدردانی کرد و گفت: تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام از شاگردان شهید محمد گودرزی شهرکی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد تجلیل شد و مقام این شهید سرافراز را به خود اختصاص داد.

سردار اکبری افزود: پیام شهید گدرزی به تک تک هموطنانش این است که جان خود را در عرصه امنیت می دهیم تا خیالتان راحت باشد و بر توسعه علمی کشور تمرکز کنید.

وی گفت: دشمنان انقلاب تلاش می کنند ارزش های والای انقلاب اسلامی را کوچک جلوه دهند، اما امروز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با تشییع که با جانفشانی برای حفظ انقلاب ایستادگی کردند، سربلندی خود را نشان دادند. و ارزش های والای آن و باز هم با آرمان های شهدا.» پیمان بستند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه در کنار شهید محمد گودرزی بسیج اهل سنت وجود داشت، گفت: دشمنان قسم خورده ایران و انقلاب اسلامی بین شیعه و سنی فرقی نمی گذارند.

وی گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد برای حفظ امنیت کشور خود همکلاسی خود را تقدیم انقلاب کردند و با تشییع این شهید فضای دانشگاه خود را طعم دادند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکورد نیز در این مراسم گفت: شهید عزیزمان محمد گودرزی شهرکی در ترم گذشته در حال تحصیل در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی بود که برای دفاع از خاک و خاک خود به مناطق مرزی کشور اعزام شد. به بالاترین درجه شهادت نائل شد.

  فلورا از نظر تئوری چه عکس هایی در بروکسل گرفت؟

ابراهیم رحیمی اظهار داشت: این دانشجوی شهید یکی از بهترین دانشجویان فعال فرهنگی و تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد بود که اخلاق نیکو گویای خوبی برای همکلاسی هایش است.

وی بیان کرد: به خواست خداوند تمامی دانشجویان این واحد دانشگاهی ادامه دهنده راه این شهید بزرگوار خواهند بود و با ادامه این راه، دشمنان ایران را از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند گذاشت.

مراسم تشییع پیکر شهید «محمد گودرزی شهرکی» پنجشنبه 10 دی ماه ساعت 9 صبح از میدان دوازدهم محرم شهرکرد به سمت امام زادگان دو معصوم شهرکورد برگزار و پس از تشییع در زادگاهش گلستان شهدایی به خاک سپرده می شود. شهرکیان.

الحاقیه: این دانش آموز شهید در تاریخ 28 دی 1401 در عملیات تروریستی گروهک های ضد انقلاب و نیروهای تیپ 44 قمر بنی هاشم (ع) در منطقه مرزی سراوان در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید. به همراه سه نفر از بسیجیان روحشان شاد، یادشان گرامی و راهشان گرامی باد.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید محمد گدرزی در دانشگاه آزاد اسلامی در شهرکرد با همت نهاد حاکمیتی، معاونت فرهنگی و دانشجویی، بسیج دانشجویی، ستاد شهید و امور ایثارگران، بسیج کارکنان و بسیج اساتید، تربیت بدنی، دانشجویان که در تشکل های سیاسی و مراکز فرهنگی دانشگاه عضویت دارند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید