تزریق گاز به نسل جدید سانتریفیوژها بخشی از برنامه این کشور است

566246 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، عباس مقتدایی با اشاره به تزریق گاز به سانتریفیوژهای جدید و پیشرفته کشور، گفت: ایران بر اساس نیاز خود اقداماتی را انجام می دهد که به نفع حال و آینده کشور باشد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: امروز بحث انرژی یکی از موضوعات مهمی است که باید برای آن برنامه ریزی خوبی داشت، کمبودهای امروز ممکن است در آینده برای صلح آمیز هسته ای کشور مشکل ایجاد کند. تامین انرژی، پس باید در این زمینه برنامه ریزی درستی داشته باشیم.

مقتدایی تصریح کرد: همه موارد و موضوعات مربوط به توسعه فناوری هسته ای را بر اساس معاهدات بین المللی به آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: غربی ها بدانند که جمهوری اسلامی ایران منتظر آنها نخواهد بود، ما از ابزاری که در اختیار داریم برای حفظ منافع کشورمان استفاده می کنیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی افزود: اقدامات جمهوری اسلامی ایران در حوزه صنعت هسته ای در راستای تعهد ذاتی مجموعه حاکمیتی مبنی بر تضمین منافع کشور است. و ملت

مقتدایی تصریح کرد: آنچه تحت عنوان سانتریفیوژهای گازی سازی مطرح شد بخشی از پیشرفت هسته ای کشورمان است که می تواند پیشرفت ایران را در علم و فناوری و زمینه هایی مانند تولید بهینه در کشور تضمین کند.

منبع: ایرنا

  گزارش زنده؛ استقلال 1-0 سپاهان

دیدگاهتان را بنویسید