ترکیبی از کروکودیل بزرگ و سمندر! + عکس

به پاس آنلاین مستقل؛ شبیه تلاقی تمساح و سمندر بود و قطعاً حیوان کار نبود. مدت ها قبل از دایناسورها یا حتی اولین دوزیستان و خزندگان واقعی، موجودی منحصر به فرد به نام Vaucharia یک شکارچی واقعی بود.

به گزارش خبرآنلاین، تحقیقات جدید درک عمیق تری از whatchaeria که تقریباً 330 میلیون سال پیش در دوره کربونیفر می زیسته است و نقش این حیوان غول پیکر در زمان آزمایش و نوآوری تکاملی که در ده ها میلیون سال رخ داده است، ارائه می دهد. سال‌ها پس از حمله مهره‌داران به زمین، انسان‌های امروزی روشن‌بین شدند.

پس از بررسی دقیق استخوان‌های فسیل‌شده‌اش، دانشمندان با تعجب دریافتند که Vaucheria از الگوی رشد آهسته و پیوسته بسیاری از خزندگان و دوزیستان مدرن در طول زندگی خود پیروی نمی‌کند، بلکه در دوران جوانی مانند پرندگان و پستانداران به سرعت رشد می‌کند.

Vatcheria یک چهارپایان اولیه و همچنین اولین مهره داران زمینی شناخته شده بود – حیواناتی با ستون فقرات. اینها اجداد مهره داران زمینی امروزی بودند. دوزیستان، خزندگان، پرندگان و پستانداران. Vetcheria که بیشتر زمان خود را در دریاچه ها و رودخانه ها می گذراند، به طول حدود 7 فوت (2 متر) رسید و آن را به بزرگترین قلدر دوران خود تبدیل کرد.

دیرینه شناس مگان ویتنی از دانشگاه لویولا شیکاگو و نویسنده ارشد این مطالعه که در مجله Communications Biology منتشر شده است، گفت: “واچری یک دوزیست بزرگ کند و تنبل نبود. این یک شکارچی فعال بود که در دوران جوانی خود به سرعت رشد کرد. “

Whatcheria از نزدیک به 400 فسیل کشف شده در نزدیکی شهر کوچک What Cheer، آیووا شناخته شده است.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

ویتنی می گوید: «واچریا با یک جمجمه بزرگ پر از دندان ها و اندام های قوی و بزرگ مشخص می شود. این شکارچی راس در محیط خود بود که شامل انواع ماهی ها و کوسه های باستانی و همچنین سایر چهارپایان اولیه کوچکتر بود.

بن اتو، یکی از نویسندگان این مطالعه، یکی از همکاران فوق دکترای دیرینه شناسی در کمیته زیست شناسی تکاملی دانشگاه شیکاگو و موزه فیلد که بقایای واچریا را در مجموعه خود نگهداری می کند، افزود: “این حیوان فوق العاده عجیبی است.” «اگر آن را دیدید، احتمالاً فکر می‌کنید که یک کایمن یا شاید یک سمندر بزرگ است. فلس وجود نداشت و به جای یک جمجمه صاف، یک جمجمه بلند و باریک وجود داشت.

بر خلاف بسیاری از چهارپایان اولیه و بیشتر گونه های منقرض شده هر حیوانی، فسیل های Vaucharia از نقاط مختلف چرخه زندگی حیوان به دست می آیند.

ویتنی می‌گوید: استخوان‌ها مانند کتاب‌های داستان عمل می‌کنند و اطلاعات مربوط به حیوانات را زمانی که زنده بودند ثبت می‌کنند و یکی از مهم‌ترین اطلاعات ثبت شده در استخوان‌ها سرعت رشد حیوان است.

5778454

بررسی میکروسکوپی بخش های استخوان ران نه Vatcheria الگوهای رشد استخوان را در طول زمان نشان می دهد.

یکی از یافته های کلیدی این مطالعه این است که ما استخوان های در حال رشد سریع را در نمونه های جوان واچریا شناسایی کردیم. این مهم است زیرا نشان می دهد که استراتژی رشد این حیوان مشابه استراتژی ما است: رشد سریع در جوانی و سپس رشد آهسته. “رشد در بزرگسالی.

اتو گفت این استراتژی رشد به این معنی است که Vatcheria متابولیسم بالایی دارد.

  روش درمان فوری سرماخوردگی در یک روز در خانه

دیدگاهتان را بنویسید