ترفندی برای حل مشکل باتری ماشین

557177 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، احتمالا بسیاری از شما پس از سوار شدن به خودرو، خودرو را روشن نکرده اید. هنگامی که خودرو روشن نمی شود، اگر سوخت کافی در باک خودرو وجود داشته باشد، اولین تشخیصی که می توان انجام داد آسیب به باتری خودرو خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

از آنجایی که باتری خودرو در حین کار صدا ایجاد نمی کند، ما اغلب تا پایان عمر از ایرادات آن اطلاعی نداریم.

هنگامی که مشکل باتری خودرو رخ می دهد، اولین چیزی که به ذهن اکثر ما می رسد تعویض آن است. اما گاهی اوقات سیم ها و کابل های باتری خودرو به دلیل خرابی خراب می شود و به درستی کار نمی کند.

باتری و نوشابه

سیم های باتری اغلب باعث ایجاد مشکلات خوردگی می شوند. ترفند ریختن نوشابه سیاه روی سیم ها به مبارزه با فرسایش کمک می کند. خواص اسیدی نوشابه های گازدار به حذف توده های خودرو و زنگ زدگی کمک می کند.

تقریباً تمام نوشیدنی های گازدار حاوی اسید کربنیک هستند که به از بین بردن لکه ها و زنگ زدگی کمک می کند. بنابراین روی اسفنج کمی نوشابه بریزید و با احتیاط سطح باتری ماشین را پاک کنید

خروجی های باتری را به طور کامل و در یک جهت بشویید. به یاد داشته باشید که هنگام تمیز کردن با نوشابه، نیازی به تغییر مداوم روش تمیز کردن نوشابه ندارید. نوشیدنی را در خروجی فقط در یک جهت بریزید. بگذارید 2 دقیقه در جوش شیرین خیس بخورد سپس با آب سرد کاملا بشویید.

در نهایت تمام کابل ها را به خروجی ترمینال باتری خودرو وصل کرده و مطمئن شوید

  رئیس واحد نجف آباد معاون استاندار اصفهان شد

آنها را سفت کنید و دوباره ماشین خود را روشن کنید.

نوشابه با سایش و پوسیدگی مبارزه می کند.

بدون شک این ترفند بسیار ارزانتر و سریعتر از تعویض باتری است. یا ممکن است در عوض شارژ باتری ارزان تر و راحت تر باشد. اگر نیاز به تعویض باتری دارید، مطمئن شوید که باتری جدید نو است، زیرا ممکن است باتری ها به مرور زمان آسیب ببینند.

منبع: سرویس آنلاین

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید