تراکتور 0 – پرسپولیس 0 / نیمه تمام!

563260 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، تراکتورسازی و پرسپولیس امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام به مصاف هم رفتند. دیداری که حواشی زیادی داشت و چندین بار متوقف شد.

اولین ایستگاه بازی در دقیقه 30 بازی در حالی رخ داد که بازیکنان پرسپولیس به کرنر می رفتند که تماشاگران تراکتور با پرتاب بطری و سنگ مانع شروع بازی شدند. البته اشیایی که هواداران تراکتور پرتاب می کنند در نهایت به یکی از بازیکنان خودشان برخورد می کنند تا بازیکن خودشان آسیب ببینند.

در نیمه دوم اختلاف به اوج خود رسید. در دقیقه 46 این دیدار امید عالیچاه کاپیتان پرسپولیس از خود بیخود شد و اشیای پرتاب شده را به سمت تماشاگران تراکتور به زمین پرتاب کرد. این اتفاق جنجال زیادی به پا کرد به طوری که تماشاگران تراکتور با پرتاب بطری و سنگ به زمین بازی را 16 دقیقه متوقف کردند.

در این لحظه نیمکت پرسپولیس و عکاسان برای در امان ماندن از اشیاء پرتاب شده توسط هواداران تراکتور به وسط زمین رفتند. کاظم محمودی سرمربی تراکتورسازی و آرتوئرالسلام نیز تلاش کردند تا به هواداران خود اطمینان دهند که بازی می تواند ادامه پیدا کند، اما «علاقه مندان» دست از تلاش برنداشتند تا اینکه مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی برای از سرگیری بازی اقدام کرد. .

اخراج حامد پاکدل بازیکن پرسپولیس و مسلم پور بازیکن تراکتورسازی از دیگر اتفاقات رخ داده در وقت استراحت 16 دقیقه ای بود.

در پایان مسابقه تماشاگران تراکتورسازی پی در پی اشیایی را به داخل زمین پرتاب کردند و بازی را تحت الشعاع قرار دادند تا اینکه در دقیقه 72 داور تیم ها را از زمین بیرون کرد. ضمن اینکه قبل از شروع این دیدار یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به سختی جایگاه خاصی در بین هواداران تراکتورسازی پیدا کرد.

  پرونده باز و مبهم نقل و انتقالات روی میز استقلال

با حضور هواداران تبریزی انتظار می رود هر دو تیم نمایشی از دیدارهای قبلی خود به جای بگذارند.

ترکیب تراکتورسازی مقابل پرسپولیس

محمدرضا اکبری، تیاگو فریرا، عبدالله ناصری، عبدالله حسینی، محمد آقاجان پور، محمد مسلم پور، مهدی کیانی، شاهین ساکبی، سامان نریمان جهان، پیمان بابای و محمد عباس زاده

ترکیب پرسپولیس مقابل تراکتور

حامد لک، علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی، سعید آقایی، رامین رضایان، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، حامد پاکدل، امید عالیشاه و شیرزد تمیرف

کارت زرد:

میلاد سرلک 45 دقیقه

لحظات حساس بازی:

0 تا 10 دقیقه: این بازی عمدتاً در میانه زمین توسط دو تیم انجام می شود و هنوز شرایط مناسبی که دروازه حامد لک و محمدرضا اخباری را تهدید کند شکل نگرفته است و بازی با احتیاط در دستور کار پرسپولیس و تراکتورسازی است.

دقیقه 20: اولین خطر جدی برای دروازه تراکتورسازی با پاس در عمق حرکت ترابی و پاکدل همراه بود که با ضربه مدافع حریف به راحتی دفع شد.

دقیقه 24: محمد عباس زاده با ضربه سر لاک را تهدید کرد که این موقعیت منجر به اختلاف در اوت شد.

دقیقه 28: ترابی در حالی که قصد داشت سومین کرنر را برای پرسپولیس ارسال کند، با پرتاب بطری و سنگ باعث مصدومیت این دیدار شد و او را برای دقایقی متوقف کرد. قرمزها با درخواست کیانی راننده تراکتورسازی موفق شدند ضربه خود را وارد کنند.

دقیقه 34: ضربه ایستگاهی برای تراکتورسازی پشت محوطه با اشتباه با سر پیمان بابای. این شوت را بابابی با حرکت تمرینی کیانی نواخت که با اختلاف کمی از دروازه لاک تا اوت ادامه داشت.

  ثبت نام آزمون Tolimo آغاز شد -

دقیقه 45: میلاد سرلک در اعتراض به داور به دلیل گزارش نکردن خطا از مهدوی کارت زرد گرفت.

45 + 1: شیرزد تمیروف برای ضربات بی هدف خود این بار نیز از میانه میدان سعی کرد دروازه خبر را باز کند اما توپ او با اختلاف به اوت رفت.

دیدار دو تیم در دقیقه 70 به دلیل اتفاقات جنجالی در ورزشگاه یادگار امام تبریز نیمه تمام ماند و باید منتظر تصمیم کمیسیون انضباطی در این خصوص باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید