تراکتورسازی درباره وضعیت مذاکرات با بردیف / آلن اظهار نظری نکرد

باشگاه تراکتورسازی آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید این تیم را به شرح زیر اعلام کرد:

همانطور که در بالا توضیح داده شد، طبق توافق قبلی و درخواست هواداران، آقای “ارطغرل ساغلام” گزینه اصلی رانندگی تراکتورسازی بود و هیات مدیره تمامی درخواست های سرمربی را پذیرفت. و هیئت مدیره با افزایش درصد موافقت کرد. با این حال، آقای ساغلام از امضای قرارداد خودداری کرد.

هیئت مدیره باشگاه سپس گزینه های دیگری را برای مربیگری در نظر گرفت و همانطور که در اطلاعیه هفته گذشته اشاره شد، آقای قربان بردیف گزینه اصلی هدایت این تیم که یک مربی مطرح جهانی است برای مذاکره با تراکتورسازی در ایران بود. مدیران باشگاه در جلسات متعدد مذاکرات فشرده ای را با بردیف انجام دادند که با توجه به حساسیت موضوع و لزوم اتخاذ بهترین تصمیم برای آینده تیم، طرفین در روزهای آینده پس از بررسی دقیق تصمیم نهایی را برای همکاری خواهند گرفت. موقعیت.

هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی در بستن تیمی قدرتمند برای لیگ بیست و دوم کوتاهی نکرده و در تلاش است تا مربی آگاه، کارآمد و با تجربه و شیدایی و تمرکز بالا انتخاب کند تا اتفاقات تلخ فصل گذشته این کار را انجام دهد. تکرار نشود و تیم قوی باشد.و به افتخار نام تراکتور به مسابقات می رود.

همچنین در روزهای اخیر رسانه ها موضوع جدایی “آلین دینکا” مربی دروازه بان های تراکتورسازی را مطرح کردند که یادآور شد: دو سال از قرارداد سه ساله این مربی باقی مانده و باشگاه به تمام تعهدات خود عمل کرده است. به دینکا ضمن اینکه این مربی هنوز درخواست جدایی از تراکتور را نکرده و حتی در این مورد صحبتی هم نکرده است. باشگاه تراکتورسازی در انجام تعهدات مالی خود تدابیر لازم را برای جلوگیری از فسخ یک طرفه بازیکنان مورد توافق در نظر گرفته و هواداران نگران این موضوع نباشند.

  فدراسیون مانع بزرگی برای حضور تماشاگر است!

تاکید می شود کمیته نقل و انتقالات باشگاه مذاکرات لازم را با بازیکنان با کیفیت و کارآمد انجام داده و در این زمینه به توافقاتی رسیده است. بنابراین مذاکراتی با دو لژیونر فوتبال کشورمان انجام شده و پیگیری های لازم در این راستا در حال انجام است. اما آخرین مرحله برای جذب بازیکن بعد از انتخاب سرمربی و نظر اوست.

با توجه به اینکه فصل آینده مصادف با جام جهانی است، بازیکنان حساسیت خاصی روی انتخاب تیم های خود دارند و همین امر قیمت بازیکنان را تا حدودی افزایش داده است. باشگاه تراکتورسازی با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال خواستار افزایش سهمیه جذب بازیکنان خارجی از چهار به شش بازیکن برای افزایش جذابیت و کیفیت لیگ برتر و همچنین حذف قیمت کاذب بازیکنان داخلی شد. .

دیدگاهتان را بنویسید