ترامپ از روغن مار برای رئیس جمهور شدن استفاده می کند!

به گزارش مستقل آنلاین رویترز، وی نوشت:

مارک شورت، رئیس دفتر مایک پنس گفت، دونالد ترامپ، معاون رئیس جمهور سابق، توصیه بدی از «فروشندگان روغن مار» دریافت کرده است که به دروغ به او گفته اند که مایک پنس، معاون رئیس جمهور قدرت دارد نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 را باطل کند. .

شورت روز یکشنبه به برنامه Meet the Press شبکه NBC گفت: «متاسفانه رئیس جمهور مشاوران بد زیادی داشت، عمدتاً تاجران».

«این روغن مار بود که به او تصورات نادرست زیادی درباره کارهایی که معاون رئیس جمهور می توانست انجام دهد، داد.

اظهارات شورت دو روز پس از آن بیان شد که پنس در سخنرانی خود در جامعه فدرال ترامپ را به محافظه کاری متهم کرد و گفت که ترامپ به معاون رئیس جمهور نگفته است که قدرت لغو انتخابات را دارد.

شورت یکشنبه گفت: “من معتقدم جو بایدن رئیس جمهور تازه منتخب ایالات متحده است. واقعیت این است که تقلب های کافی برای ابطال انتخابات در هیچ یک از این ایالت ها صورت نگرفته است.”

شورت که در 6 ژانویه 2021، هنگامی که گروهی از حامیان ترامپ به ساختمان کنگره در تلاشی ناموفق برای براندازی نتایج انتخابات یورش بردند، پنس را همراهی کرد، اخیراً برای پاسخ به سؤالات در مقابل کمیته انتخابات مجلس نمایندگان حاضر شد.

در جریان این حمله، برخی از شورشیان فریاد زدند: «مایک پنس را آویزان کن!» و یکی از حامیان ترامپ که اکنون محکوم شده است، یادداشتی به معاون رئیس جمهور نوشت که در آن نوشته شده بود: «فقط مسئله زمان است، عدالت در راه است».

  پرداخت سود سهام تا پایان سال

هفته گذشته، آرشیو ملی اعلام کرد که سوابق پنس در کشتی را تحویل خواهد داد زیرا ترامپ تلاش قانونی برای جلوگیری از بازدید او از کمیسیون را از دست داد.

شورت جزئیات شهادت خود را در روز یکشنبه مشخص نکرد و تنها گفت که به احضارنامه عمل کرده است.

با این حال، او پرسید که آیا پنس در برابر کمیسیون شهادت خواهد داد و به NBC گفت: “این یک اقدام کاملا بی سابقه است.”

شورت گفت: «فکر می‌کنم درخواست از معاون سابق رئیس‌جمهور برای صحبت در مورد گفتگوهای شخصی خود با رئیس‌جمهور بسیار متفاوت است.

این کمیسیون در حال بررسی است که آیا یکی از نزدیکان ترامپ در طراحی حمله به ساختمان کنگره کمک کرده است یا خیر. او همچنین تلاش های ترامپ برای ماندن در قدرت را به دقت زیر نظر دارد.

جزئیات جدیدی در گزارش های رسانه ای هفته گذشته منتشر شد که نشان می دهد ترامپ فعالانه در حال بررسی این موضوع است که آیا دولت آمریکا قدرت تصرف مراکز رای گیری را دارد یا خیر.

به گفته یک منبع، رویترز تأیید کرد که ترامپ این موضوع را با دیدار با ویلیام بار، دادستان کل سابق ایالات متحده، در اواخر نوامبر 2020 مطرح کرد و به بار گفت که تیم حقوقی او به او گفته بود که وزارت دادگستری روی دستش نشسته است. این می تواند ماشین های رای گیری را مصادره کند. آشنا به موضوع

این شخص اضافه کرد که بار بلافاصله این ایده را متوقف کرد و گفت که این اداره چنین اختیاری ندارد.

شورت روز یکشنبه در گفتگو با NBC گفت که شخصا نشنیده است که ترامپ علاقه مند به ممنوعیت مراکز رای گیری باشد.

  من از اسرائیل می خواهم که اشتباه کند و ما را از روی زمین محو کند

دیدگاهتان را بنویسید