ترابی و آن توپی که گل نزد

مهدی ترابی در دیدار با استقلال به عنوان ستاره اول این دیدار ظاهر شد و پاس های هدفمند او منجر به دو گل این تیم شد. او در بازگشت از جام جهانی و در روزهایی که طی روزهای گذشته یکی از اهداف نقل و انتقالات و حضور در فوتبال اروپا مطرح شده بود، موفق شد با دو پاس گل برای جورجی گلسیانی در دربی نقش کلیدی ایفا کند. نتیجه تیمش در این بازی

با این حال شاید لحظه طلایی این دیدار زمانی بود که پاس دیدنی دانیال اسماعیلی فر با شیرجه بلند مهدی ترابی ترکیب شد و ضربه این بازیکن پرسپولیسی ها را روی پا گذاشت و فریاد گل زد. اما ضربه ترابی در موقعیتی فوق العاده نتوانست راهی دروازه شود. فاصله کم شوت ترابی تا چارچوب دروازه همه را غافلگیر کرد و انتظار می رفت این توپ به گل دوم پرسپولیس تبدیل شود و کار آبی ها در نیمه اول سخت و شاید غیرقابل برگشت باشد.

با این حال، ترابی بدشانس بود که توپش به گل دربی تبدیل شد و تنها یک حسرت بزرگ داشت که با وجود درخشش نتوانست به عنوان بهترین گلزن دربی ثبت شود و با دو پاس گل به پایان رسید. شاید اگر ضربه ترابی کمی به سمت راست می رفت و فاصله بین پرسپولیس و دوگال ایجاد می شد، استقلال برای بازگشت به بازی کار سخت تری داشت و قرمزها با حداکثر امتیاز در هفته دوازدهم کار را انجام می دادند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید