تخصیص بودجه فرهنگی بر اساس فعالیت کانون ها و تشکل های دانشجویی

573884 خبر ناگهانی

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران، ابراهیم رحیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با ابراز خرسندی از فعالیت کانون های فرهنگی، اجتماعی و تشکل های سیاسی در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: کانون ها و تشکل های دانشجویی سلاح قدرتمندی در این دانشگاه هستند. می تواند نقش مهمی در ارائه دستاوردهای مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی این مجموعه جامع آموزشی در استان داشته باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد نیز در این گردهمایی گفت: بودجه فرهنگی مناسبی بر اساس میزان فعالیت مراکز و سازمان ها تخصیص می یابد.

مهرداد یادگاری گفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با کمک مدیران مراکز و سازمان ها اقدام به جذب دانشجویان جدیدالورود برای فعالیت های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی می کند.

وی افزود: دانشجویانی که در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فعال هستند توسط دفتر مدیریت و معاونت فرهنگی و دانشجویی به اردوهای زیارتی و سیاحتی اعزام می شوند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد اطلاع رسانی را مهم ارزیابی کرد و گفت: کانون ها و تشکل های دانشجویی برای ارائه دستاوردها و فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی خود نشریه فعال داشته باشند.

یادگاری با اشاره به اهمیت جهاد تبیینی از منظر مقام معظم رهبری تصریح کرد: با اجرای جهاد تبیینی در جامعه، دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی به خوبی نمایان می شود.

وی بیان کرد: خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نوعی جهاد تبیینی است و مسئولان می توانند با خدمت در همه عرصه ها دستاوردهای نظام را تبیین و ارائه کنند.

  ایران تهدیدی برای امنیت کشورهای عربی است

این مسئول از روسای واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در استان خواست تا با تشکیل شورای مدیران مراکز و سازمان ها و برگزاری منظم جلسات ماهانه با حضور فرهنگیان نقش مهمی در ارائه دستاوردهای فرهنگی دانشگاه خود داشته باشند. مقامات

در این جلسه دو ساعته مقرر شد کانون های فرهنگی و تشکل های سیاسی انقلابی تا پایان نیمه دوم سال برنامه های اجرایی خود را تهیه و برای بررسی های لازم در اختیار معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد دانشگاهی خود قرار دهند. و برنامه ریزی هایی که در توصیه های مربوطه انجام می شود.

در حال حاضر 25 فرهنگسرا و تشکل سیاسی در دانشگاه های آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری مشغول به فعالیت هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید