تحویل میوه شبانه در یلدا کم نداریم

572627 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، اسدال کارگر گفت: طبق سال های گذشته در چند قلم از جمله گوجه فرنگی، پیاز و سیب زمینی به دلیل تغییرات فصلی نوساناتی داشتیم.

به گفته وی، گوجه فرنگی امسال به دلیل جایگزینی گوجه فرنگی بوته ای رسی به جای گوجه فرنگی شهری زودتر از سال های گذشته تثبیت شده است.

بیشتر بخوانید:

این کارگر قیمت فعلی گوجه فرنگی را از 5 تا 7 هزار تومان، پیاز زرد را از 8 تا 13 هزار تومان، پیاز قرمز را از 10 تا 15 هزار تومان، پیاز شیری را از 8 تا 14 هزار تومان و سیب زمینی را از 10 تا 14 هزار تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار می گوید: از بهار امسال بازار میوه به دلیل نبود آفات و شرایط مساعد تولید خوب بوده به طوری که برای تامین حتی جوانه ها نیز مشکلی نداشته ایم.

وی قیمت انار ساوه را 8 تا 25 هزار تومان، انار شیراز 15 تا 35 هزار تومان، خرمالو 15 تا 35 هزار تومان، نارنگی 10 تا 25 هزار تومان، پرتقال تامسون شمال را 6 تا 15 هزار تومان عنوان کرد. . پرتقال ناف جنوب 20 تا 30 هزار تومان و هندوانه 3 7 هزار تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار تهران گفت: طبق روال سال های گذشته بخش خصوصی اقدام به ذخیره سازی برای شب یلدا کرده است اما کمبودی در تامین نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

  آموزش آشپزی / دستور پخت 7 غذای رژیمی

دیدگاهتان را بنویسید