تجلیل از 7 استاد پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

574276 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد گفت: اختتامیه هفته علم و فناوری و بیست و سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد. دانشگاه با حضور مسئولین استانی.

فرشید خیری تصریح کرد: دانشگاه ها به عنوان تولیدکننده دانش باید به علم و فناوری به عنوان محور اصلی فعالیت های خود برای حفظ یا ایجاد پایه های توسعه و رشد و توسعه کلی کشور توجه کنند.

وی بیان کرد: بر اساس تصمیم شورای علمی ستاد افتخاری، هفته پژوهش و فناوری استان چهارمحال و بختیاری در سال 1401 در گروه پژوهشگران برتر دانشگاهی مجید غلامی در گروه دامپزشکی، حامد سکائی در بخش فنی برگزار شد. و گروه مهندسی، بهاره بنی طالبی در گروه علوم انسانی و مریم پیمانی در گروه علوم پایه از دانشگاه آزاد شهرکرد جایزه گرفتند.

خیری تصریح کرد: در این مراسم از یاسر رحیمیان و فاطمه احمدی از اساتید مدعو دانشگاه آزاد شهرکرد نیز در این مراسم از فرود یداللهی در بخش فناوران دانشگاهی و در بخش پژوهشگران برتر دستگاه های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.

برگزاری نمایشگاه تحقیقات بازار و دستاوردهای فناورانه، برگزاری نشست های تخصصی، سمینارها و کارگاه های علمی و پژوهشی، تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان، تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری از مهمترین برنامه های بیست و سومین هفته پژوهش و فناوری – جشنواره طولانی استان چهارمحال و بختیاری با شعار «پژوهش و فناوری، تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌زا است».

انتهای پیام

  پرداخت سهمیه به مردم به جای خودرو

دیدگاهتان را بنویسید