تجربه موفق در تولید محصولات استراتژیک به عنوان یک کاتالیزور برای اولین بار منجر به خودکفایی می شود.

553250 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، لطف الله سیاهکلی درباره لزوم حمایت از تولید برای اولین بار در حوزه تجهیزات صنعت نفت و گاز گفت: باید کشورمان را به سمت خودکفایی سوق دهیم و خوشبختانه در این زمینه گام هایی برداشته ایم. جهت و الان قانون در دانش تولید است کمک می کند اولی ها برنده مناقصه ها شوند قبل از اینکه حتی نمی توانستند در مناقصه شرکت کنند چون اولین تولید بودند و ارزیابی فنی شان پایین بود و ضرر کردند الان قانون آمده و به مسئولان اجازه شرکت در مناقصه ها را داده است.

یکی از اعضای کمیته صنایع و معادن تصریح کرد: برای این تولید اول باید عرضه و تقاضا تعدیل شود، یعنی عرضه به اندازه ای باشد که تقاضا را تامین کند، مدیریت در اینجا مهم است. ضمناً باید از تولید اولی استفاده کنند و کمبود آن را وارد کنند و آن هم به صورت پلکانی، یعنی واردات به گونه ای با تولید موافق باشد که پلکانی کاهش یابد.

وی ادامه داد: ما فرصت ها و نیازهای زیادی در زمینه تجهیزات و ابزار صنعت نفت و گاز داریم، باید به پایگاه های دانش نفت و گاز اعتماد و رسیدگی شود و در صورت رسیدگی به آنها می توانیم به جاهایی برویم. چند سال آینده در زمینه لذت خوب است.

نماینده مردم قزوین در مجلس خاطرنشان کرد: تجربه موفق در تولید اقلام استراتژیک مانند کاتالیست برای اولین بار توجه و اطمینان را به تولید اولین ها در زمینه تجهیزات و ادوات نفت و گاز جلب کرد. صنعت که علاوه بر شناخت مبانی این صنعت برای ما به ارمغان آورده است در این حوزه منجر به خودکفایی و خنثی شدن تحریم های ممنوعیت فروش اقلام استراتژیک به صنایع کشور خواهد شد. تجهیزات و ادوات در حوزه صنعت نفت و گاز مورد نیاز کشورهای منطقه است و به کمک اولین تولید تجهیزات صنعت نفت می توانیم مهندسی فنی، خدمات و فناوری را نیز صادر کنیم و قطعا در این زمینه موفق باشیم. این زمینه.

  هومن حاجی عبدالهی به خاطر آبرویی که داشت 6 کیلو وزن کم کرد

وی خاطرنشان کرد: این حوزه از نظر نیروی انسانی توانمندی زیادی داریم و حفظ این دانش و تولید محصولات درجه یک سیاست دولت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید