تبریک بطحایی پس از کسب رتبه 5 در کنکور از دانش آموز سما از مشهد

536471 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، سید محمد بطحایی معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما در پیامی این موفقیت را به پرهام سنکیان دانش آموز سما مشهد، خانواده گرامی و معلمان زحمتکش سما یک مشهد تبریک گفت. مدرسه، برای کسب رتبه پنجم در کنکور سراسری علوم انسانی. این پیام می گوید:

آه دنیا

امروز که پارام عزیز با تلاش مجدانه خود توانست صفحه ای طلایی در کتاب زندگی خود ثبت کند، بیش از هر زمان دیگری خدا را شاکریم که توانستیم در کنار تحصیل، زمینه ساز موفقیت تحصیلی فرزندان عزیزمان باشیم.

موفقیت در آزمون کاندیداتوری اگرچه هدف نهایی و کامل زندگی نیست، اما یکی از گام های مهم آن است و بر همگان روشن است که چنین مسیر دشواری نیازمند تلاش و پشتکار، برنامه ریزی، استفاده از فضاهای آموزشی بهینه و بهره مندی از دانش برای کارشناسان و معلمان مجرب حمایت و همدردی خانواده است لذا ضمن تبریک صمیمانه پرهام دانش آموز پرتلاش سمایی به خانواده عزیز و معلمان خستگی ناپذیر دبیرستان پسرانه سما یک مشهد، این موفقیت را نیز تبریک گفت. بر این موفقیت و تشکر از تلاش پیگیرانه و دلسوزی آن عزیزان که کسب این موفقیت بزرگ را ارج می نهم و بی شک ارزش همه این تلاش ها در گرو خدمت بیشتر به کشور و مردم و ارتقای اخلاق و ایمان مردم خواهد بود. جامعه.

این موفقیت نقطه شروع این دانش آموز پرتلاش ماست. امیدواریم در این راه همچنان درخشان و موفق باشد و قدم هایش همیشه پویا و قابل اعتماد باشد. همه ما برای پرهام عزیز و فرزندان دیگرمان در این راه توسط حضرت احادیث آرزوی موفقیت داریم

  کدام جاده ها در نوروز خطرناک تر می شوند؟

حالا با اعتماد به نفس و دعای خیر او را به مرحله دیگری از زندگی اش می فرستیم. خداوند تبارک و تعالی فرزند عزیز ما را در پناه امن خود نگهدار و حفظ کند و نتیجه زحمات شما والدین عزیز و معلمان زحمتکش در راه آخرتتان قرار گیرد.

سید محمد بطایی

معاون آموزشی دانشگاه و رئیس سازمان سما

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید