تاکنون تعرفه های جدید در پذیرش ها اعلام نشده است

عصر چهارشنبه نیز از ساعات پایانی حق نگهداری ماه اول قابل برداشت بود و از روز پنجشنبه قیمت های جدید روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات اعمال شد.

در همین رابطه خسرو ابراهیمی نیا در گفت وگو با ایسنا درباره وضعیت قیمت تالارها پس از این تغییرات، با تاکید بر اینکه تمامی قیمت تالارها باید با نظر اتحادیه باشد، گفت: مهمانان در پذیرایی قیمت هایی دارند که باید مهر اتحادیه باشد. . برای وارد کردن.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تخصیص فهرست بها پس از اعمال قیمت های جدید چهار کالای اصلی، گفت: تاکنون قیمت جدیدی اعلام نکرده ایم و اعلام نخواهیم کرد.

ابراهیم نیا افزود: با همراهی دولت در تلاش هستیم تا بازار را آرام نگه داریم و به همکاران خود نیز توصیه کرده ایم تا جایی که می توانند قیمت ها را افزایش ندهند.

رئیس اتحادیه پذیرش و تجهیزات تهران با تاکید بر اینکه هیچ واحدی بدون هماهنگی با اتحادیه حق افزایش نرخ را ندارد، گفت: در تلاش هستیم شرایط ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنیم.

اتحادیه: ما با تجمل گرایی مخالفیم

وی در پاسخ به سوالی درباره هزینه عروسی گفت: یک نفر می تواند برای عروسی کیک، شیرینی و چای بیاورد و یک مراسم دو ساعته برگزار کند که فقط باید هزینه ورودی تالار را پرداخت کند. چنین مراسمی را می توان با یک تا دو میلیون تومان برگزار کرد. همچنین امکان برگزاری مراسم با یک نوع غذا، سالاد و نوشابه برای فرد وجود دارد که برای هر نفر حدود 70 تا 100 هزار تن هزینه دارد. اما اگر کسی بخواهد انواع قهوه، ماهی، بوقلمون و… را نگه دارد، این اسراف است و در فرهنگ ما نیست.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

ابراهیم نیا افزود: ممکن است عروس و داماد بخواهند در خارج از شهر مراسمی برگزار کنند، 100 میلیون تن به اپراتور بدهند، آتش بازی در سطح شهر راه بیندازند، کالسکه های تشریفاتی داشته باشند و تحت تأثیر هژمونی فرهنگی که 100 درصد با آن مخالفیم، باشند، گناه نیست. یک توهم بنابراین حداکثر قیمت وجود ندارد. تنها تاکید بر این است که قیمت باید توسط اتحادیه تایید شود.

گفتنی است از روز پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه قیمت هر کیلوگرم مرغ برای مصرف کننده 59 هزار و 800 تن و هر کیلوگرم تخم مرغ 39 هزار و 800 تن است. همچنین قیمت 810 گرم روغن مایع سرخ کردنی برای مصرف کننده به 62 هزار تن و قیمت روغن آفتابگردان 810 گرم به 63 هزار تن رسید.

برای لبنیات قیمت هر کیلوگرم شیر خام دامی 3.2 درصد چربی شیر نایلون 12000 گرم 900 گرم کم چرب مصرف کننده 15000 تن شیر پاستوریزه در بطری 1 لیتری کم چرب 18000 تن و 2 5 کیلوگرم ماست کم چرب چربی 49 هزار و 800 تن پنیر UF نسبتا چرب 400 گرم 37 هزار تن است./ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید