بی اطلاعی مدیران سابق صدا و سیما از رسانه ها و تلویزیون از طرح سوالات نادرست خودداری شود.

562332 خبر ناگهانی

هوشنگ توکلی پیشکسوت سینمای خانگی، تلویزیون و تئاتر در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز درباره علت غیبت خود در این روزهای کار گفت: .

ادامه مطلب

وی ادامه داد: مدیریت قبلی صدا و سیما عملکرد بسیار بدی داشت چرا که راه تولید آثار هنری را بسته و منجر به کاهش کیفیت آثار شد. خوب، من از این شرایط خسته شده ام، اما اکنون می خواهم برای رهبری جدید آماده شوم.» و من کارهای جدیدی انجام می دهم.

بازیگر سریال «مرگ تدریجی یک رویا» افزود: به نظر من مدیریت جدید صدا و سیما می تواند راهکارهای بهتری برای ارتباط با مردم و اجرای برنامه های آنها ارائه دهد.

توکلی ادامه داد: اگر تیمی که در حال حاضر در صدا و سیما کار می کند درست کار کند می توان گفت نسبت به گذشته تیم بهتری است و فرصت افتتاح دارد.

وی گفت: دلیل اصلی این امر این است که مدیرانی که در گذشته مسئولیت صدا و سیما را بر عهده داشتند، آشنایی کافی با رسانه و فرهنگ نداشتند و بیهوده و ناآگاهانه پاسخگوی امور بودند. متأسفانه فضای تولید هنری را به سطح بدی رسانده اند و اکنون عواقب عملکرد ضعیف آنها را می بینیم.

قریب بازیگر روزگار تاکید کرد: مدیران باید تعامل بیشتری بین هنرمندان داشته باشند و به نیروهای مولد اجازه کار بدهند که امیدوار است با مدیریت جدید این مشکل برطرف شود.

توکلی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظر شما چه عاملی باعث جذب مخاطب می شود، گفت: معتقدم اعتماد، صداقت، صداقت، پرسش های واقعی و نه ساختگی مخاطب را جذب می کند، تلویزیون باید مسائل و اخبار را مطرح کند و از تبلیغات جعلی پرهیز کند، اما متاسفانه این موضوع مشکلی است که نه تنها کشور ما بلکه جهان را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

  لیست بازیکنان پرسپولیس برای فصل آینده مشخص شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید