بیمه خانه در ازای زباله خشک!

530841 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، شادی مالکی، معاون منطقه ای سازمان مدیریت پسماند تهران، ساکن پایتخت است.

ادامه مطلب

وی افزود: به این ترتیب شهروندان می توانند گل، میوه، مایحتاج زندگی، بیمه آتش سوزی منزل را بدون پرداخت هزینه خریداری کنند. معاون منطقه ای سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ادامه داد: بر اساس دستورالعمل سازمان مدیریت پسماند، مراکزی به نام پسماند بازار، گلمند، پسماند بیمه، پسماند ورزشی و کارواش پسماند در مناطق 22 گانه ایجاد شده است.

وی گفت: در حال حاضر 19 ضایعات بازار، 22 مرکز گلمند، 3 ضایعات بیمه ای، 2 ضایعات ورزشی و 1 کارواش ایجاد شده است که 14 مورد عرضه انواع میوه، لوازم التحریر و … است.

مالکی گفت: در زمینه ضایعات بیمه ای نیز به ازای هر هزار تن زباله ارائه شده، 2 و نیم میلیون تن بیمه آتش سوزی منازل، مشاغل، مجتمع های مسکونی و اداری به عهده مدیران مجتمع و آسانسورها خواهد بود.

معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند تهران با بیان اینکه مرکز بیمه پسماند در ایستگاه مترو شادمان افتتاح شده است، گفت: در طرح جدید این سازمان به نام پسماند ورزشی؛ در مقابل پسماندهای خشک اقلام ورزشی ارائه می شود که در نزدیکترین غرفه به مراکز ورزشی مستقر می شود.

به گفته مالکی؛ در طرح کارواش پسماند که هم اکنون در منطقه 19 در حال راه اندازی است، شهروندان می توانند با ارائه زباله های خود در 23 غرفه واقع در منطقه از خدمات کارواش بهره مند شوند.

منبع: مهر

  این مرد به خانواده اش اسید پاشید

دیدگاهتان را بنویسید