بیرانوند نباید مقابل ولز بازی کند

542895 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، علیرضا بیرانوند که در اوایل نیمه اول در جریان شکست 6 بر 2 ایران مقابل انگلیس در دیدار افتتاحیه گروه B جام جهانی 2022 قطر 2022 قطر تعویض شد، در ابتدا تعویض شد. در نیمه اول امروز (پنجشنبه). ) با نقاب مخصوص در تمرین تیم ملی حاضر شد تا امیدوار باشد در بازی فردا مقابل ولز در ترکیب اصلی ایران بازی کند اما حالا خبر می رسد که فیفا اجازه بازی دروازه بان شماره یک ایران را با پروتکل های موجود نمی دهد. . .

بیشتر بخوانید:

به گزارش خبرگزاري انگليس PA (Press Association)، فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) به فدراسيون فوتبال ايران اعلام كرد كه در مورد عليرضا بيرانوند، دروازه بان تيم ملي، پروتكل هاي ضربات فيفا را رعايت كند. بر اساس این گزارش؛ فیفا به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد نباید از بیرانوند که در بازی انگلیس دچار ضربه مغزی شد در بازی ولز استفاده کند.

خبرگزاری پی اس دریافت که در پی مصدومیت دروازه بان 30 ساله تیم ملی، فیفا هر روز با فدراسیون فوتبال ایران در تماس بوده و به آنها گفته است که باید پروتکل ضربه مغزی فیفا را رعایت کنند و بنابراین اجازه بازی بیرانوند را نمی دهند. مقابل ولز

بر اساس این گزارش؛ پزشک تیم ملی فوتبال ایران حرف آخر را می زند اما فیفا این موضوع را بسیار جدی گرفت و به فدراسیون فوتبال ایران تا حد امکان تاکید کرد که علیرضا بیرانوند نباید مقابل ولز بازی کند.

موسسه خیریه آسیب مغزی Headway نیز گفت: مایه شرمساری است که کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران به بیرانوند اجازه حضور در زمین تا تعویض او را به دنبال مصدومیت داده است.

  گروه هفت در بیانیه ای اعلام کرد: ما نگران ایران هستیم

تیم های ایران و ولز فردا (جمعه – به وقت تهران) در دومین دیدار خود از گروه B جام جهانی فوتبال 2022 از ساعت 13:30 به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید