بگذار آنهایی که ما را مسخره کردند حکومت کرونا را امروز ببینند

552175 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، احمد واحدی وزیر کشور ظهر امروز در مراسم معارفه محمدمهدی فداکار استاندار جدید کرمان و با تجلیل از علی زینی وند استاندار سابق اظهار داشت: جبهه های جدیدی ساخته شد.

ادامه مطلب

وی با بیان اینکه مدافع حرم حرف بسیار بزرگی است و این مفهوم بزرگ، بدیهی و عینی توسط شهید سلیمانی اجرا و اجرا شد، افزود: اگر این جبهه ها یکی پس از دیگری ساخته شود و این ادبیات تولید نشود، راه کند خواهد شد و گشایش این راه ها نیازمند بزرگانی چون شهید سلیمانی است.

وزیر کشور صداقت، بینش ملی، پایبندی به ارزش ها و… را برشمرد. را از ویژگی های استاندار سابق کرمان عنوان کرد و اظهار داشت: استاندار جدید وفادار کرمان نیز از رزمندگان پیشکسوت لشکر ثارالله بود و مسئولیت های مختلفی داشت.

واحدی با بیان اینکه انقلاب و نظام ما دنیا را تغییر داده است و در یک پیچ تاریخی هستیم و موضوع ایران و خاورمیانه نیست، بلکه جهان در حال تغییر است، گفت: جمهوری اسلامی می تواند مرزهای سیاسی، فرهنگی، هویتی و ژئوپلیتیکی را تغییر دهد. و همه لیبرال ها و انقلابیون با وجدان بیدار هویت جمهوری اسلامی را می شناسند.

وی با اشاره به اینکه مرزهایی که جمهوری اسلامی تعیین کرده مدافعانی دارد که رو به جلو حرکت می کنند و امروز دنیای غرب اسیر مرزهایی است که جمهوری اسلامی به جلو می برد، گفت:

زوزه های غرب و رژیم صهیونیستی به خاطر احساس فروپاشی خودشان است، این هویت بلند و قوی جمهوری اسلامی به جانشان چسبیده است و آنها را رها نمی کنند.

  با عوارض احتمالی واکسن کرونا در کودکان آشنا شوید

وزیر کشور در پاسخ به این سوال که چرا می خواهند دولت سیزدهم و شخص آیت الله رئیسی برادر مجاهد که مخلص، ساده لوح و خدمتگزار هستند را هدف قرار دهند، گفت: رئیس جمهور مسئولیت های بزرگی را بر عهده گرفته است. مهم این است که ریل اقتصادی بخواهد تغییر کند.”

واحدی گفت: چند موضوع مهم با هم در کشور دنبال می شود و در ریل اقتصادی شفافیت، شفافیت و اقتدار وجود دارد و امروز گام های بلندی برداشته می شود و آثار آن به مرور زمان محسوس خواهد بود.

وی افزود: در استان بزرگ کرمان یکی از کارکردهای بزرگ اجرا و پیشبرد برنامه های ملی است و باید اتفاقات بزرگی بیفتد و مطمئنم این کارها به زور انجام می شود و جمهوری اسلامی در اقتصاد شکوفا می شود. “

وی گفت: اما با تحریم حداکثری، پروژه های بزرگی در حال اجراست و توجیه یارانه ها و شکل جدید یارانه ها موضوع مهمی است و شاید بسیاری از عواقب آن آگاه نباشند.

واحدی گفت: رتبه بندی معلمان یک موضوع قدیمی است و کارهایی انجام می شود و مشکل کارگران رصد می شود و در کرونا کسانی که امروز ما را مسخره کردند می بینند که وضعیت کرونا در کشور ما چگونه است. “

وی گفت: اینکه همه چیز تحت فشار حداکثری در حال انجام است نشان از اقتدار نظام و استحکام پایه های نظام دارد، ما راه های مهمی در پیش داریم که کمربندمان را ببندیم و به حاشیه ها توجه نکنیم.

وزیر کشور با بیان اینکه قلعه ها یک به یک آماده فتح هستند، افزود: جهاد بسیار مهم است که به رهبری توضیح دهیم که باید توضیح دهیم چه قلعه های مهمی تاکنون فتح شده است.

  علیرضا سجادپور درگذشت + رکورد

واحدی خاطرنشان کرد: برخی ابرقدرت ها نیازمند حرکت در کشور ما هستند و دشمنان ما در خارج از کشور و مزدوران آنها در داخل تلاش می کنند بگویند ما به هیچ نتیجه ای نرسیدیم و مردم ما این حمایت مردمی را در راهپیمایی قدس و عید فیلتر فهمیدند و دیدند. از دعا.”

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید