به کیانی گفتم من سربازی بیش نیستم

کمک داور دیدار استقلال و تراکتورسازی گفت: یکی از بازیکنان استقلال آمد و گفت سرهنگ را هل نده، کیانی بازیکن تراکتورسازی از من پرسید تو سرهنگی؟ من هم گفتم من سربازی بیش نیستم

پس از چند روز سکوت و در واکنش به اتفاقات بازی پر حاشیه استقلال و تراکتورسازی در جام حذفی و بازی مجدد پنالتی توسط آبی پوشان تهرانی، حسن نیازی تاکید کرد: ابتدا باید بگویم که این بازی بود. خیلی خوب بود و هر دو تیم عملکرد قابل قبولی داشتند. برای ما داوران همه تیم ها شایسته احترام هستند و فرقی نمی کند که آن تیم چه شرایطی به میدان می دهد، داوران کار خود را انجام می دهند و بحث سوگیری یا مسائلی از این دست هرگز مطرح نبوده و نخواهد شد.

وی ادامه داد: همانطور که می دانید کار من چیز دیگری است که ربطی به داوری و فوتبال ندارد اما به عنوان داور باید عدالت را در زمین اجرا کنیم. در آن صحنه دروازه بان تراکتورسازی یک متر از خط فاصله گرفت و طبق قانون باید بازی تکراری اعلام می شد و همین اتفاق افتاد.

وی در پاسخ به این سوال که بعد از آن صحنه مطالبی مطرح شد، گفت: وقتی بازیکنان تراکتورسازی اعتراض کردند، یکی از بازیکنان استقلال آمد و گفت: «سرهنگ را هل نده. کیانی بازیکن تراکتورسازی از من پرسید: تو سرهنگی؟ من هم گفتم که من سربازی بیش نیستم اما این میدان است و باید عدالت را رعایت کرد، من هم قاضی هستم و نمی توانی به من یاد بدهی بعد از 25 سال داوری قضاوت کنید. تمام محتوا همین بود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

اتسیری تاکید کرد: متأسفانه ما داوران اجازه مصاحبه نداریم اما بازیکنان بعد از بازی می توانند مصاحبه کنند و این حق ما ضایع می شود، ما به همه بازیکنان و تیم ها احترام می گذاریم اما به بازیکنان توصیه می کنم به جای اعتراض به بازی، روی بازی تمرکز کنند. داور و اگر می خواهند قضاوت کنند بعد از بازی با داور صحبت کنند و تصاویر را ببینند.

دیدگاهتان را بنویسید