به کوچکترین «تهدید دشمن» با تأسف پاسخ می دهیم.

537743 خبر ناگهانی

دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه یازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن خانواده و فرزندان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد مقدس با بیان اینکه اساس مبارزه ما با استکبار و ظالمان جهانی است، گفت: اصول و آموزه های قرآنی «فرمود: ما نه ظلم می کنیم و نه از زیر بار ظلم می گذریم، به مظلوم در هر کجای دنیا که پیدا کنیم کمک می کنیم و از ظالمان دنیا از جمله انتظار نداریم. آمریکای جنایتکار و قاتلان کودک صهیونیستی آن، ما را ستایش کنند. آنها ظالم هستند و ما ظالم قدرتمندیم، «یعنی به برکت انقلاب اسلامی این شهامت را پیدا کرده ایم که با قدرت از خود دفاع کنیم.

ادامه مطلب

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه امروز باید به آموزه های قرآنی عمل کنیم، افزود: قرآن نیاز امروز ماست؛ این نیاز امروز ماست. این نه تنها نیاز ملت ما و جامعه اسلامی است، بلکه نیاز جامعه بشری نیز هست، مردم عاقل و آزاده جهان نیازمند قرآن هستند. قرآن با استکبار مخالفت می کند، قرآن است که صریحاً با ظلم مبارزه می کند. مشکل امروز مردم دنیا همین اعتماد به ظالمان است، اما فرهنگ قرآن مبارزه با ظلم و ظالم است.

دریادار علیرضا تنگسیری افزود: قطعاً افتخار می کنیم که پاسداران و پاسداران انقلاب اسلامی مورد قبول دشمنان اسلام و ظالمان قرار نگرفته اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه درباره وضعیت آمادگی رزمی ناوگان سپاه با اشاره به آیه «و یَعْدُوا لَهُمْ أَنْ تَعْقَلُونَ لَهُمْ أَنْ تَعْقَلُونَ الْقَوْرَ الْمَوْتَقِ الْعَلَیْهِ»، فرمانده نیروی دریایی سپاه درباره وضعیت آمادگی رزمی ناوگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به آیه شریفه «و یَعْدُوا لَهُمْ أَعْلَمُ الْقَوْرَ الْمُوْتَقِلِ اللَّهِ». همه ارگان های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به آمادگی رزمی قابل قبولی رسیده اند که برای اجرای دستور لحظه شماری می کند و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز مانند سایر نیروها با اتکال به خداوند متعال و ادا و اطوار می باشد. توجه ویژه به ارتقاء توان رزمی برای آمادگی رزمی به درجه‌ای از امنیت رسیده است که دشمنان می‌دانند اگر بخواهند در دریا تهدیدی علیه منابع و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند، پاسخ قاطع و غم‌انگیزی در سطوح بالاتر دریافت خواهند کرد.

  اعلام حمایت از تیم ملی فوتبال در جلسه وزارت ورزش و فراکسیون راهبردی مجلس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید