به هیات تجدیدنظر هم گفتم که با پرسپولیس توافقی نداشتیم

قائم مقام باشگاه شهرخودرو گفت: از کمیسیون استیناف پروانه های حرفه ای با من تماس گرفتند و پرسیدند آیا با پرسپولیس قرارداد امضا کرده ام و من هم گفتم که با پرسپولیس توافقی نداریم.

اسماعیل حیدرپور درباره اظهارات اخیر مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره توافق با شهر خودرو برای پرداخت هزینه باشگاه مشهدی گفت: . من خودم در این مورد با درویش صحبت کردم و در مورد وضعیت شهر هودرو پرسپولیسی خواهان پیامی را منتشر خواهیم کرد.

وی افزود: پرسپولیس با رضایت نامه یحیی گل محمدی 7 میلیارد و 800 میلیون تن به شهرهدرو بدهکار است و البته این باشگاه باید 7 میلیارد و 200 میلیون تن دیگر نیز با تاخیر دو ساله در پرداخت این مبلغ به ما بپردازد اما طبق توافق صورت گرفته است. با رضا درویش در دفتر باشگاه شهر خودرو باید 10 میلیارد تومان برای کمک به پرسپولیس و تعامل با این باشگاه دریافت می کردیم. در واقع ما 15-15 میلیارد تن باقی مانده را دریافت نکردیم.

قائم مقام باشگاه شهرهدی گفت: پرسپولیس این پیشنهاد را پذیرفت و ما هم بر این اساس قرارداد را تنظیم کردیم، اما زمانی که پروژه را برای این باشگاه فرستادیم ظاهرا یک میلیارد تن کم کردند و مبلغ را به 9 میلیارد تن رساندند. البته ما این را قبول نکردیم و گفتیم همان 10 میلیارد را باید پرداخت کنید. آنجا هم اعلام کردیم که وقتی می گویید هزینه شهر را نمی دهیم، نامه ای به کمیته وضعیت کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته ای که وضعیت باشگاه ها را رصد می کند ارسال می کنیم که در این صورت حتما باید هزینه کل شهر را پرداخت کنید. تا شهر هودرو نپرسی دوباره برای پرسپولیس جواز حرفه ای صادر نمیشه و نمیتونی تو لیگ قهرمانان شرکت کنی.

  گزارش زنده / گل گهر 1

حیدرپور ادامه داد: آقایان گفته اند باشگاه پرسپولیس دولتی است و حسابدار ما اعلام کرده که فقط 7 میلیارد و 800 میلیون می توانیم پرداخت کنیم و بیشتر از شهر خودرو نمی توانیم پرداخت کنیم. دوباره با دراویش مذاکره کردم و گفتم برای این موضوع هم راه حلی دارم. من از طریق دلال یا اسپانسر خود گفتم 10 میلیارد باقیمانده را بپردازید، 2.5 میلیارد اسپانسر به شهر خودرو بدهید یا این فرصت را به ما بدهید که این مشکل را جبران کنیم، چون شهر خودرو یک باشگاه خصوصی است و ما به سیستم دولتی وصل نیستیم. . باشگاه خصوصی فقط از راه هایی مانند انتقال بازیکن یا مربی، تبلیغات در زمین و … کسب درآمد می کند.

وی خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس تا قبل از پایان سال گذشته 2 میلیارد تن پرداخت کرد و یک هفته بعد باید 2 میلیارد تن دیگر را به ما پرداخت کرد و به تدریج تا تسویه حساب نهایی به ما پرداخت خواهد کرد. همه این موارد در پیش نویس قرارداد ذکر شده بود اما بعد از پرداخت 2 میلیارد تن پول بیشتری به ما ندادند. بعد گفتند به جای 2 میلیارد تن یک میلیارد می دهیم و بعد اعلام کردند چون نمی توانیم در شب عید درصدی از قرارداد بازیکنانمان را بدهیم، فعلا نمی توانیم به شهرهدی پرداخت کنیم. این ظلم ها برای ما مشکلاتی ایجاد کرده است.

قائم مقام باشگاه شهرهدرو افزود: البته از باشگاه های دیگر مانند استقلال نیز درخواست انتقال امین قاسمی نژاد را داریم. استقلالی ها در گفتگو با یک میانجی اعلام کردند که به کاسمی نژاد پول می دهند تا او بتواند به شهرهدی پرداخت کند. قاسمی نژاد بعد از بازی در استقلال به گلگهر سیرجان رفت و پول خوبی گرفت اما هنوز پولی به ما نداده اند. ما درخواست های زیادی از باشگاه های مختلف داریم اما همه آنها به قول خود عمل می کنند.

  تخریب بخشی از عمارت مجلل رونالدو! -

حیدرپور افزود: آخرین اظهارات مدیر روابط عمومی پرسپولیس را تکذیب می کنم. از روزی که با درویش به توافق رسیدیم درباره بدهی پرسپولیس به شهرهدرو صحبتی نکردیم. دوستان با اینکه قول دادند بعد از پرداخت 2 میلیارد تن هفته ای 2 میلیارد دیگر به ما بدهند اما هنوز این کار را نکرده اند. اگر پول می دادند تا الان بیشتر این مشکل حل شده بود. پرسپولیسی ها می گویند ما بیش از 3 میلیارد تومان به شهرهدرو دادیم، اما آنها فقط 2 میلیارد تومان دادند و نمی دانم بقیه را به چه کسی دادند، شاید به نام ما. تا الان صبور بودیم.

وی افزود: امروز از کمیسیون استیناف مجوزهای حرفه ای با من تماس گرفتند و پرسیدند آیا با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کرده اند که من هم گفتم با پرسپولیس توافقی نداریم. امیدوارم دوستان از حرفی که گفتم وقتی به کمیسیون استیناف مجوزهای حرفه ای گفتم پرسپولیس باید به ما پول می داد ناراحت نشوند و با این تفاسیر دوباره مجوز حرفه ای این باشگاه سخت می شود. متاسفانه باشگاه پرسپولیس فقط به ما قول داده بود.

قائم مقام باشگاه شهر خودرو افزود: نکته مهم دیگر این است که درویش قول داده یک هفته بعد از دریافت سهام پرسپولیس به ما پول بدهد. یک ماه است که می گویند می خواهیم پول شما را بدهیم اما هنوز این کار را نکرده اند. جالب اینجاست که نامه ای به پرسپولیس نوشتیم که 2 میلیارد به حساب شماره X واریز کنند، این مبلغ را به حساب واریز کردند اما بعد از عید گفتند دیگر نمی توانیم این عدد را به حساب واریز کنیم. گفتیم حساب ما هم مثل پرسپولیس بسته است و ما هم مشکل داریم. در نهایت 500 میلیون تن دیگر برای ما ریختند.

  قیمت گوشت قرمز دوشنبه 29 خرداد 1401

حیدرپور گفت: باز هم صمیمی و برادرانه از طرف باشگاه پرسپولیس و برادر عزیزم رضا درویش که واقعا برایش احترام قائل هستم و تفاوت او با مدیران قبلی پرسپولیس این است که برخلاف کسانی که قول داده بودند و هیچ کاری نکردند، حداقل بخشی از او بدهی پرسپولیس را بده، از او می خواهم به این موضوع توجه کند.

وی افزود: تمامی مدیران باشگاه های لیگ برتر در یک گروه قرار دارند. از این به بعد از ما می خواهند اسناد مربوط به تعهداتمان را ارائه دهیم. من نمی دانم باشگاه پرسپولیس چه مدارکی را به پرونده شهرستان هودرو ارائه می دهد. شهرخودرو 5 بازی فینال پیشرو دارد. لطفا در این شرایط بحرانی به ما پول بدهید تا مشکلمان حل شود. در غیر این صورت واقعا کاری می کنیم که پرسپولیس و حتی خودمان نتوانند به این باشگاه کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید