به مقابله با جریان ابتذال رسانه ای فکر کنید / امروز ما گوشی های هوشمند رسانه ای رایگان و باز زیادی داریم

540152 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: کلام ما در خطبه اول تقوای عملی و بهترین راه عمل و عمل به تقوای عملی بود. پست است.”

ادامه مطلب

آیت الله علم الهدی شعری را ذکر می کند که در مدح آن حضرت خوانده شده است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه قرآن کریم نیز بر این مهم تأکید دارد، افزود: بخش کوچکی از تقوای عملی مثبت و اثباتی است و بیشتر آن در «ترک» و به ویژه ترک گناه است. و نافرمانی . .

آیت الله علم الهدی فرمودند: روزه عمل ترک است; او تمام روز را تمرین می کند تا فرد در ترک تجربه شود.

امام جمعه مشهد مقدس گفت: در 100 سال اخیر بارها حرم منور رضوی جسارت داشته است; توپخانه رضاخان به این گنبد مطهر; قتل فرزند ملعون رضاخان در حرم منور; کشتار وحشیانه انفجار روز عاشورا در حرم رضوی و اخیراً جسارتی به همراه داشت و سه تن از گران قیمت ترین روحانیان حرم رضوی به شهادت رسیدند.

آیت الله علم الهدی افزود: توهین برای ما بدترین بلا است. دو تن از بستگان شهید به سند عالی شهادت دست یافتند. رسانه های دشمن می خواهند بگویند روحانیت از چشم مردم محو شده است اما این احساسات گرانبها در مراسم تشییع این روحانیون ارزشمند همه این دروغ ها را از بین می برد.

او گفت: «گاهی اوقات این احساسات سرشار قضاوت هایی را برمی انگیزد. مطالبه امنیت حرم و اعتراضاتی که برخی دارند، درخواستی بحق است، اما باید توجه داشت که نه حرم آستان قدس و نه هدم در این زمینه اشتباهی انجام نداده اند. در این حادثه قاتل در کمترین زمان ممکن توسط نیروهای امنیتی و مردم دستگیر شد. با یک حرکت مردمی و فعالیت نظامی که نهضت دفاعی را انجام داد.

  هند 21 سیک افغان را از کابل اخراج کرد

امام جمعه مشهد مقدس گفت: حرم امام رضا (ع) چند سالی است که در معرض تهدید جریان تکفیری قرار دارد اما امنیت حرم تامین شده است; در مواجهه با یک حادثه، باید قدردان اتفاقات گذشته باشیم. الزامات امنیتی پناهگاه؛ درخواست درست و به دلیل احساسات مذهبی شماست، اما آستان قدس و خدمه حرم فرصت کوتاهی نداشتند و با همدستی آنها قاتل ظالم دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: در این روند، متولیان استون قدس مشکلات را با بیشترین دغدغه دنبال کردند. نزدیکان ما در حوزه حفاظتی با کوچکترین تحرکی اجازه نمی دهند چندین سال ناامنی ایجاد شود.

آیت الله علم الهدی گفت: در حوزه محرومیت زدایی مناطق مختلفی در حاشیه شهر فعال است و با اشراف و مدیریت یکی از مسئولان منطقه در حال انجام است و شهید دارایی مسئولیت آن را بر عهده داشت. یک منطقه و همه این مناطق به عهده شهید اصلانی بود که نه روز داشت و نه شب.

وی افزود: این دو افسر شهید در عرصه دلجویی به فرماندهی مقام معظم رهبری فعالیت داشتند. مردم برای روحانیت خوب، خدمتگزاران، فعالان، جهادگران و انقلابیون ارزش قائل بودند.

امام جمعه مشهد مقدس گفت: دشمن در دشمنی خود و در جریان تکفیرها پای هر چیزی ایستاده است; نیروهای پیاده نظام ارتش آمریکا هستند و به گفته وزیر امور خارجه سابق آمریکا، این نیروها برای پیاده نظام آمریکا در منطقه و ارتکاب فساد و جنایت ایجاد شده اند. دشمن در دشمنی جدی است. آنها به قصد دشمنی با اهل بیت(ع) در حرم رضوی دست به این جنایت زدند، اما آنچه سدی در برابر دشمن ایجاد کرد، مسئله ولایتمداری مردم بود.

  ماشین گرون نیست

آیت الله علم الهدی افزود: نیروهای امنیتی ما در عرصه های امنیتی مستقر هستند و دروازه های کشور در عرصه های دیگر باز است. این دشمن قاتل حرم امام رضا (علیه السلام) دشمن ظالم فضای مجازی و رسانه ای است. امروزه متاسفانه تعداد گوشی های هوشمند؛ ما یک رسانه آزاد و آزاد داریم که پیام تولید می کند و بازنشر می کند و هیچکس جلوی آنها نیست.

وی افزود: شما که قدرت تولید پیام دارید; جهاد تبیین را جدی بگیرید; جهاد تبیین فقط برای من نیست; مال شماست؛ فرماندهی جهاد جهانی است. شما مسئولید و باید در عرصه این جهاد باشید. فعالانه و با پشتکار وارد شوید. اگر این کار را نکنید، خلاف جهاد واجب عمل کرده اید.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: پیام دیگر به مجلس و مسئولان است; شورای عالی فضای مجازی چند سالی است که تشکیل شده اما خورشید; این یکی با هفت دست؛ برای شام و ناهار چیزی نیست … شورای عالی فضای مجازی چه می کند؟ مجلس نیز هر روز یک افسانه می سازد. طرح حفاظت یک روزه؛ طرح نظارتی یک روزه؛ چرا اینقدر معطل میکنید؟ دشمن چه کاری باید انجام دهد تا شما را به فکر رویارویی با رسانه های اصلی بیاندازد؟ جوابی برای خدا داری؟ امام زمان را می بینید؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید