به خصوص خداحافظی کاپیتان پرسپولیس با مستطیل سبز

526846 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، پس از صحبت های رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مشخص شد که سیدجلال حسینی کاپیتان این تیم دیگر بازیکنی در زمین فوتبال نخواهد بود و به زودی به عضویت این تیم در می آید. کادر فنی سفید این موضوع البته قرار است تا یکی دو روز آینده پس از امضای قرارداد باشگاه پرسپولیس و سیدجلال حسینی به عنوان کادر فنی رسمی شود.

ادامه مطلب

پیش از این قرار بود سیدجلال حسینی در نشست خبری روز شنبه (دیروز) از فوتبال خداحافظی کند که بنا به دلایلی این کنفرانس لغو شد و کاپیتان پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود تصمیم گرفت رسما از فوتبال خداحافظی کند.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس به دنبال برگزاری دیدار خداحافظی کاپیتان سیدجلال است و به احتمال زیاد این دیدار تا قبل از شروع لیگ بیست و دوم برگزار خواهد شد.

در صورت فراهم شدن شرایط، تیم پرسپولیس در این دیدار ویژه به مصاف ملوان انزلی می رود. سیدجلال حسینی فوتبال رسمی خود را با ملوان آغاز کرد و دوران پرافتخار این تیم شمالی را آغاز کرد.

در این دیدار که احتمالا کمتر از 90 دقیقه خواهد بود، سیدجلال حسینی در نیمه اول با پیراهن ملوان به میدان می رود و در نیمه دوم لباس پرسپولیس را بر تن می کند تا در نهایت مورد استقبال هم تیمی ها و دوستانش قرار گیرد. و همچنین از حضور هواداران در ورزشگاه رسما با دوران بازیگری فوتبال خداحافظی کردند. این طرحی است که باشگاه پرسپولیس به دنبال اجرای آن است و باید دید این تصمیم اجرایی می شود یا خیر.

  شرایط خرید سهام بزرگترین کارخانه سیمان غرب آسیا

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید