به خاطر اشتباهاتمان به پرسپولیس باختیم

محمد ربیع در نشست خبری پس از شکست 3 بر صفر مقابل پرسپولیس گفت: این برد را به پرسپولیس تبریک می گویم. آنها حق برد داشتند و بهتر از ما بازی کردند. در قسمت پرس هم عملکرد بهتری نسبت به ما داشتند و سه گلی که زدیم به خاطر دو اشتباه ما بود. در نیمه دوم قبل از اینکه گل سوم را بزنیم راه خودمان را رفتیم اما باز هم با اشتباه خودمان نتوانستیم گلزنی کنیم. در واقع امروز روز خوبی برای ما نبود.

وی ادامه داد: در پایان بازی فکر می کردم اتفاق بدی برای بازیکن ما افتاده و زانویش آسیب دیده است اما خدا را شکر اتفاق خاصی نبود. در صحنه گل دوم پرسپولیس بازیکن ما مصدوم شد اما آنها بازی را ادامه دادند و همان توپ وارد دروازه شد، فکر می کنم آنها می توانستند جوانمردانه بازی کنند اما به هر حال ما مشکلی نداریم و این برد را به آنها و هوادارانشان تبریک می گویم.

سرمربی رفسنج درباره ضدحمله و مشکل دفاع از تیمش در این دیدار گفت: برنامه ما این نبود. شاید اگر سه راه حل داشتیم یکی از آنها این بود که دقایق زیادی پرسپولیس را بالای زمین فشار دادیم. با این حال این اتفاق افتاد که اجازه ندادند از میانه زمین بازی کنیم. ما از یک ضد حمله هم گل خوردیم اما این به این معنی نبود که بخواهیم از خود دفاع کنیم. در بعضی جاها عقب نشینی اجتناب ناپذیر است، اما همانطور که گفتم زمان زیادی را صرف بازی از بالا کردیم.

ربیعی گفت از عملکرد دروازه بان شما در نیمه دوم ناراضی است. آمد بیرون و صاحبش عوض شد و من در آن لحظه ناراحت شدم.

  نحوه برگزاری آزمون ورودی های جدید به دانشگاه های علوم پزشکی به دانشگاه ها واگذار شد

در مجموع قبول دارم که کارایی خط دفاعی ما امروز خوب نبود و سه گلی که زدیم به اشتباه روی خط دفاعی زدیم. ما باید این دیدار را در اینجا فراموش کنیم و برای بازی بعدی خود آماده شویم. در شرایطی مس را در این زمینه آوردیم که باید بتوانیم تمرکز خود را حفظ کنیم و برای 10 بازی آینده آماده شویم.

دیدگاهتان را بنویسید